Skyforge představuje výzvu pro ty nejlepší - Distortions

Trojka Obsidian Entertainment, Allods Team a My.com nezahálí a přináší nový obsah, který by měl být dostatečnou výzvou i pro ty nejlepší z hráčů.

Skyforge Distortions

Skyforge Distortions FOTO: Obsidian Entertainment

Uvězněny ve skrytých částech vesmíru vyčkávají hordy nepřátelských monster na okamžik, kdy budou moci uniknout nikdy nekončícímu věznění a začít kolem sebe rozsévat zkázu. Nikdo pořádně neví, jak dlouho byla tato stvoření v tajemných trhlinách v časoprostoru uvězněna, ale je nad slunce jasné, že nebezpečné stvůry si na někom hodlají svou zlost vybít. Zabránit jim v tom mohou jen ty nejmocnější z Aelionských Pantheonů, jejichž prioritou je nyní především předejít neplánovanému útěku těchto monster.

Distortions proti sobě staví 10 hráčů a prastaré, bitvou ošlehané útočníky, z nichž někteří byli vězněni i po staletí. Poté co Pantheon získá Distortion Analyzér, může vyhledávat Distortiony napříč Aelionem. Když se mu podaří najít vhodný Distortion a přijme výzvu, Flavius pro něj transportuje nebezpečné protivníky do opuštěného Storan Temple, který se hodí přesně pro tento typ úkolu. Právě zde se Pantheon podrobí zkoušce a pro vítězství bude muset vytěžit maximum ze svého potenciálu. I ty nejsilnější z Pantheonů potřebují značnou úroveň koordinace a taktizování, pokud chtějí z těchto soubojů odcházet jako vítězové.

Každá výzva, kterou Pantheon pokoří, jej posune dál v jeho slávě, odměnách a schopnosti čelit silnějším protivníkům. A odměny to nebudou ledajaké. Zbraně získané v Distortion předčí svými bonusy jakékoli jiné, získané během "obyčejných" herních aktivit. Hodnota získaných předmětů tak dalece převýší risk potřebný k jejich získání.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Skyforge představuje výzvu pro ty nejlepší - Distortions

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.