Skyforge představuje výzvu pro ty nejlepší - Distortions

Trojka Obsidian Entertainment, Allods Team a My.com nezahálí a přináší nový obsah, který by měl být dostatečnou výzvou i pro ty nejlepší z hráčů.

Skyforge Distortions

Skyforge Distortions FOTO: Obsidian Entertainment

Uvězněny ve skrytých částech vesmíru vyčkávají hordy nepřátelských monster na okamžik, kdy budou moci uniknout nikdy nekončícímu věznění a začít kolem sebe rozsévat zkázu. Nikdo pořádně neví, jak dlouho byla tato stvoření v tajemných trhlinách v časoprostoru uvězněna, ale je nad slunce jasné, že nebezpečné stvůry si na někom hodlají svou zlost vybít. Zabránit jim v tom mohou jen ty nejmocnější z Aelionských Pantheonů, jejichž prioritou je nyní především předejít neplánovanému útěku těchto monster.

Distortions proti sobě staví 10 hráčů a prastaré, bitvou ošlehané útočníky, z nichž někteří byli vězněni i po staletí. Poté co Pantheon získá Distortion Analyzér, může vyhledávat Distortiony napříč Aelionem. Když se mu podaří najít vhodný Distortion a přijme výzvu, Flavius pro něj transportuje nebezpečné protivníky do opuštěného Storan Temple, který se hodí přesně pro tento typ úkolu. Právě zde se Pantheon podrobí zkoušce a pro vítězství bude muset vytěžit maximum ze svého potenciálu. I ty nejsilnější z Pantheonů potřebují značnou úroveň koordinace a taktizování, pokud chtějí z těchto soubojů odcházet jako vítězové.

Každá výzva, kterou Pantheon pokoří, jej posune dál v jeho slávě, odměnách a schopnosti čelit silnějším protivníkům. A odměny to nebudou ledajaké. Zbraně získané v Distortion předčí svými bonusy jakékoli jiné, získané během "obyčejných" herních aktivit. Hodnota získaných předmětů tak dalece převýší risk potřebný k jejich získání.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Skyforge představuje výzvu pro ty nejlepší - Distortions

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.