Blíží se Hearthstone BlizzFan Cup, v němž se hraje o zajímavé ceny

Odjeli vaši kamarádi na chatu bez vás, rozešla se s vámi přítelkyně a nebo vás jen přepadla nějaká podzimní viróza? Nevadí! To vše totiž znamená, že máte čas na sobotní Hearthstone BlizzFan Cup!

Hearthstone: Heores of Warcraft

Hearthstone: Heores of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Desátého října od páté hodiny večerní se bude hrát BlizzFan Cup v Hearthstone. Tento turnaj je pořádán serverem blizzfan.cz a vyhrát můžete prémiový účet na webu eslgaming.com, PC hru a body MČR.

PC hra, kterou v případě umístění na 1. - 4. místě můžete získat je Watch Dogs Deluxe Edition za první místo, za místo druhé Risen 3, třetí místo Trainz: A new Era a čtvrtý nejlépe umístěný obdrží hru Pid. Body do klasifikace MČR se liší podle počtu účastníků. Do 64 hráčů body získají pouze první 4 místa. V případě, že se zúčastní hráčů více než 64 body získají také ti, kteří se umístí na 5. – 10. místě.

Turnaj se hraje systémem Conquest (BO5) – tedy na tři vítězné zápasy. Registrovat se můžete do soboty 16:40, chvíli poté se už rozjede samotný turnaj. Podrobnější pravidla turnaje i návod k registraci naleznete zde . Doufáme, že jsme vás naladili a v případě vaší účasti v turnaji vám přejeme hodně štěstí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Blíží se Hearthstone BlizzFan Cup, v němž se hraje o zajímavé ceny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.