Blíží se Hearthstone BlizzFan Cup, v němž se hraje o zajímavé ceny

Odjeli vaši kamarádi na chatu bez vás, rozešla se s vámi přítelkyně a nebo vás jen přepadla nějaká podzimní viróza? Nevadí! To vše totiž znamená, že máte čas na sobotní Hearthstone BlizzFan Cup!

Hearthstone: Heores of Warcraft

Hearthstone: Heores of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Desátého října od páté hodiny večerní se bude hrát BlizzFan Cup v Hearthstone. Tento turnaj je pořádán serverem blizzfan.cz a vyhrát můžete prémiový účet na webu eslgaming.com, PC hru a body MČR.

PC hra, kterou v případě umístění na 1. - 4. místě můžete získat je Watch Dogs Deluxe Edition za první místo, za místo druhé Risen 3, třetí místo Trainz: A new Era a čtvrtý nejlépe umístěný obdrží hru Pid. Body do klasifikace MČR se liší podle počtu účastníků. Do 64 hráčů body získají pouze první 4 místa. V případě, že se zúčastní hráčů více než 64 body získají také ti, kteří se umístí na 5. – 10. místě.

Turnaj se hraje systémem Conquest (BO5) – tedy na tři vítězné zápasy. Registrovat se můžete do soboty 16:40, chvíli poté se už rozjede samotný turnaj. Podrobnější pravidla turnaje i návod k registraci naleznete zde . Doufáme, že jsme vás naladili a v případě vaší účasti v turnaji vám přejeme hodně štěstí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Blíží se Hearthstone BlizzFan Cup, v němž se hraje o zajímavé ceny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.