Animal Gods je další nadějně vypadající indie novinkou

V klasickém oldschoolovém akčním RPG, zasazeném do mystického fantasy světa v kreslené 2D podobě, si zahrajete za dámskou hlavní hrdinku

Animal Gods

Animal Gods FOTO: Still Games

Animal Gods je ilustrované 2D akční RPG, ve kterém hráči převezmou roli Thistle, mladé kněžky a lovkyně z dávných dob. Cesta Thistle zavede do tajemných vysokých lesů, kamenných polí a dokonce objeví i ztracený svět. Příběh je zasazen do zpustošené starověké Evropy, jejíž staré prokleté bohy hrdinka musí osvobodit ze spárů tajemného kultu.

Nezávislí indie developeři ze Still Games dnes oznámili, že jejich akční RPG Animal Gods je dokončeno a připraveno k vydání pro PC, Mac a Linux uživatele na Steamu. Do světa jej vypustí 12. října  a později se své verze dočkají i příznivci Wii U.

img-responsive

Animal Gods | foto: Still Games

“S radostí oznamujeme, že Animal Gods vydáme rok před plánovaným vydáním jako odměnu našim loajálním fanouškům a všem, kteří podpořili naši úspěšnou kampaň na Kickstarteru,” říká Kara Myren, vedoucí programátorka a spoluzakladatelka Still Games​. “Animal Gods je příběhem, který jsme chtěli vyprávět po velmi dlouhou dobu. Je rozpracován do skvělé a zajímavé hry, kterou chceme fanouškům představit co nejdříve.”

Těšit se můžete na rychlou, precizní akci, kde hráč za pomoci mystických předmětů Rift Bow, Flame Cloak and the Sword of Wind prochází světem zvířecích bohů a prozkoumává dungeony plné nástrah. Náš redaktor Martin pro vás v tuto chvíli již Animal Gods testuje a brzy se tak můžete těšit na recenzi této herní novinky.

Témata: Animal Gods
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Animal Gods je další nadějně vypadající indie novinkou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.