Vychází Launch trailer na DLC Srdce z kamene pro Zakínače 3

Váš oblíbený bělovlasý zaklínač se už za týden dočká nášupu nových dobrodružství

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Zaklínač: Divoký Hon nabízel tolik obsahu k prozkoumávání (a krájení a sekání a porcování), že bychom se příliš nedivili, kdyby jej někteří z vás přes léto stále ještě nestihli dokončit. Ale i kdyby jste snad již vědmákův příběh před časem dotáhli do konce, možná by stálo za to dát si ještě repete: už za týden totiž vychází první DLC nazvané Srdce z kamene, které před Geralta postaví nesmrtelného loupežníka Olgierda von Everec.

Asi je vám známo, že launch trailery zpravidla vychází na den vydání hry. Protože se ale CD Projekt na nová Geraltova dobrodružství zřejmě těší stejně, jako většina jeho fanoušků, pustili ho do světa s týdenním předstihem. Račte se jím níže pokochat.

Jak informují vg247.com, rozšíření bude zahrnovat zhruba deset hodin nového obsahu spolu s novými monstry a postavami. A pokud jste si v prvním díle oblíbili medičku Shani (pro kterou by autor této zprávy bez mrknutí oka hodil Yennefer nekkerům), mohou vaše srdce zaplesat, neboť se v tomto přídavku vrátí jakožto staronová "Geralt-girl".

Srdce z kamene vyjdou 13. října za cenu 8.50$ a v tuto chvíli je na něj i 15% sleva. Druhý očekávaný přídavek, Krev a Víno (Blood and Wine), má vyjít v prvním čtvrletí roku 2016 za cenu 20$.

 

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vychází Launch trailer na DLC Srdce z kamene pro Zakínače 3

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Žijeme ve zlaté éře? Nikdy se nehrálo tak dobře jako dnes!

21.06.2019 17:21 Mnozí z vás si určitě myslí, že herní průmysl zažívá dobu temna. Z pohledu hráče to ale rozhodně…

Nový titul ze světa Her o trůny

10.06.2019 00:02 Naštvalo vás zpracování osmé série Her o trůny? Tak to počkejte, až si zahrajete nejnovější titul…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.