O Halloweenu k nám zavítá remaster hry Darksiders II

Halloween je čas, kdy se máme bát. Díky pokroku technologie již strach dávno nepatří pouze do skutečného světa, ale bojíme se i před svými obrazovkami. To nám zajistí Darksiders II: Deathinitive Edition.

Darksiders II: Deathinitive Edition

Darksiders II: Deathinitive Edition FOTO: Gunfire Games

Jedná se o grafický remaster temného titulu, ve kterém smrt zabírá jednu z hlavních rolí. Původní Darksiders II vyšlo v roce 2012, kdy na něm pracovalo studio Vigil Games. Na remasteru pracuje studio Gunfire Games, z něhož téměř všichni pracovali i ve Virgil Games. Informovalo o tom vydavatelství Nordic Games ve své tiskové zprávě.

Remaster, tak jak to bývá ve zvyku, nebude „pouze“ grafickým pokrokem, ale také sbírkou všech DLC. Stažitelného obsahu získala hra po dobu své existence opravdu hodně, ať máme na mysli příběhové či pouze předměty přidávající rozšíření. Díky tomu se remaster dočká hratelnosti více než 30 hodin. Vývojáři nezanedbávají ani vylepšení systému levelování.

Z grafického hlediska se hra posune na 1080p a polepší se i v oblasti hry světla a stínu. Vývojáři nezanevřeli ani na opravě všelijakých bugů. Mám ale obavy z toho, že hra graficky příliš nepokročí, jak tomu bylo v případě Dishonored: Definitive Edition. Poněvadž Darksiders II není příliš stará hra, a tak je dost možné, že jí vývojáři pouze posunou na 1080p a vypustí do oběhu.

Zda to u Darksiders II: Deathinitive Edition bude jiné a dočkáme se skutečného grafického pokroku ale zjistíme až 27. října, kdy vyjde na PS4 a Xboxu One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: O Halloweenu k nám zavítá remaster hry Darksiders II

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.