Star Wars Battlefront z pohledu první osoby

Fanoušci se zoufale snaží zjistit více informací o Star Wars: Battlefront a od té doby, co má EA v rukou práva na hru a zároveň na oznamování data vydání, všichni netrpělivě pokukují po E3, protože právě tam by mohlo být oznámeno ono datum spásy.

Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront FOTO: DICE

Jelikož EA zatím nezveřejnila moc informací o hře jako takové, rozvíjí se debata o tom, zda bude možnost hrát z pohledu třetí osoby nebo ne.

Electronic Arts zatím prozradili, že chtějí vydávat jedno velké FPS každý rok. Což vede k tomu, že letos vyjde právě Battlefront a až následující rok Battlefield 5. Pokud však bude hra výhradně z pohledu první osoby, najde se spousta hráčů, kteří budou naštvaní. Však u dřívějších Battlefrontů tato možnost byla. Doufejme, že vývojáři vyslyší přání fanoušků a nadělí nám dva pohledy.

img-responsive

Star Wars Battlefront | foto: DICE

Více podrobností bychom se mohli dozvědět na E3, ale i přesto se může stát, že se dozvíme více před samotnou výstavou. Hra by měla vyjít pro PC, PS4 a XboxOne.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars Battlefront z pohledu první osoby

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.