Star Wars Battlefront z pohledu první osoby

Fanoušci se zoufale snaží zjistit více informací o Star Wars: Battlefront a od té doby, co má EA v rukou práva na hru a zároveň na oznamování data vydání, všichni netrpělivě pokukují po E3, protože právě tam by mohlo být oznámeno ono datum spásy.

Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront FOTO: DICE

Jelikož EA zatím nezveřejnila moc informací o hře jako takové, rozvíjí se debata o tom, zda bude možnost hrát z pohledu třetí osoby nebo ne.

Electronic Arts zatím prozradili, že chtějí vydávat jedno velké FPS každý rok. Což vede k tomu, že letos vyjde právě Battlefront a až následující rok Battlefield 5. Pokud však bude hra výhradně z pohledu první osoby, najde se spousta hráčů, kteří budou naštvaní. Však u dřívějších Battlefrontů tato možnost byla. Doufejme, že vývojáři vyslyší přání fanoušků a nadělí nám dva pohledy.

img-responsive

Star Wars Battlefront | foto: DICE

Více podrobností bychom se mohli dozvědět na E3, ale i přesto se může stát, že se dozvíme více před samotnou výstavou. Hra by měla vyjít pro PC, PS4 a XboxOne.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars Battlefront z pohledu první osoby

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.