Další z kvalifikací Money Cupu je tu!

Máme tu pro vás další pozvánku na turnaj. Registrovat se stihnete do dnešní 18. hodiny, tak neváhejte a zkuste své štěstí.

Magni Bronzebeard

Magni Bronzebeard FOTO: Blizzard Entertainment

Dnes, 6. října bude probíhat již třetí ze čtyř kvalifikací Money cupu, následovaných finálem 20. října. V tomto turnaji se hraje hraje o 3000,- kč a je určen jen pro české a slovenské hráče. Na soupisce uvidíte i známá jména československých kartičkářů. Turnaj je zároveň součástí kvalifikace na Mistrovství ČR, jenž sjednocuje pořadí hráčů a týmů na CZ/SK scéně. 

Vítězem druhé kvalifikace se stal hráč Ten Matýsek, na druhém míste skončil ENVi.Raidy a o třetí místo bojovali DTG.Honza99 a eSuba Pokrovac s tím, že DGT.Honza99 byl ten šťastnější a v souboji o třetí místo vyhrál 3:1. celkový rozpis. Výsledky všech zápasů můžete najt zde.

Do turnaje se může přihlásit opravdu každý, takže pokud nevíte co s večerem, registrovat se můžete zde, kde  naleznete také návod k registraci i pravidla turnaje.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další z kvalifikací Money Cupu je tu!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.