Update pro MGS 5 přináší nové mise, nové vybavení a pojišťovací agenturu

Systém sociálního zabezpečení nyní i ve vašem Metal Gear Solid!

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain FOTO: GAMIFIQUE.cz

Hráčům Metal Gear Solid: Phantom Pain určitě nebudou cizí tzv. FOB základny, které si ve hře můžete stavět, kochat se jejich prosperitou a užívat si materiální výhody z nich plynoucí - alespoň do té doby, než se vás jiný hráč rozhodne navštívit a pomocí Fultonu vyplenit vaši základnu do posledního kontejneru.

Dnes vycházející update do hry přidává možnost útočit na tzv. Event FOB's, tedy základny vytvořené vývojáři. U těch se tedy logicky nemusíte bát pomsty rozčilených hráčů, kterým jste včera odbalónkovali polovinu strážných. A pro případ, že byste se stále cítili příliš ohroženi, přidávají autoři do hry i herní pojišťovnu (ano, čtete správně, pojišťovnu). Stačí si vzácnou herní měnou či opravdovými penězmi předplatit žádané časové odbobí a služba vám nahradí škody napáchané cizími záškodníky rychleji, než stihnete říct "mikrotransakce". Ale jak trefně poznamenali shacknews.com, update nabízí i mnohem hloupější způsoby, jak skutečné peníze rozhazovat, takže což.

To vše je ale samozřejmě čistě volitelná záležitost. Navrch tu máme ještě nějaké ty nové hračky do arzenálu Big Bosse (nebo Venom Snakea? Nebo... ále, kdo se v tom má vyznat), včetně omračující brokovnice nebo možnosti vybavit své pohůnky nočním viděním. V Afghanistanu bude veselo.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Update pro MGS 5 přináší nové mise, nové vybavení a pojišťovací agenturu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.