The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited láká na nové DLC trailerem

Dnes Bethesda odhalila nový trailer a první detaily pro její prozatím nejobsáhlejší chystané DLC, nesoucí název Orsinium. Dočkáme se ho už v listopadu.

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online FOTO: Bethesda Softworks

Orsinium je pradávným domovem Orků, který se nyní pokouší znovu vybudovat ve Wrothgar Mountains. Král Kurog svolal všechny nebojácné dobrodruhy vyskytující se napříč Tamrielem, aby pomohli v znovuzrození jejich domova. I vás hrdina může být jedním z nich.

Nejnovější DLC balíček pro oceňované The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited vás ve více než 20 hodinách herního obshu zavede do Wrothgarských hor a do samotného orčího hlavního města, kde budete muset čelit novým nepřátelům ale potkáte i nové spojence. Orsinium je doposud největším ESOTU game packem. Obsahuje monstrózní novou zónu, kopu nových questů a příběhů, novou single-player arénu, taktéž nové veřejné dungeony a mnoho dalšího.

Orsinium vyjde ve verzích pro PC i Mac 2. listopadu, ve verzi pro Xbox One pak 17. listopadu a o den později, 18. listopadu, vyjde poslední verze pro PlayStation 4. DLC si PC hráči mohou vyzkoušet již nyní na ESOTU public test serveru a po jeho oficiálním vydání jej členové ESO Plus získají automaticky a ostatním bude dostupné  za 3 000 korun herní měny přes ESOTU Crown Store.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited láká na nové DLC trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.