World of Speed na cestě kolem světa

Nové in-game video z připravované závodní MMO hry, World of Speed od vývojářů ze Slightlymad Studios je tu! Podíváme se po celém světě, do Monaca, Moskvy, Londýna, Francie, Austrálie a na spousty dalších míst.

World of Speed

World of Speed FOTO: my.com

Nasvštívená místa vypadají nádherně. Jistě to nebude tak propracované, jako Forza či Driveclub a jiné další vymazlené značky, i přesto máme naději na celkem zajímavé závody. Můžete tak posoudit z níže umístěného traileru, zda dáte World of Speed šanci.

Výhodou této závodní hry bude věrná podoba míst, kde budete závodit. Jsme velice zvědaví, jaká další místa si pro nás vývojáři připraví. Na plnou verzi hry si ale budeme muset ještě chvíli počkat. Nyní probíhají registrace do uzavřené bety. Pokud vás hra zaujala, přihlaste se do bety na oficiálních stránkách pod velkým nápisem "Sign Up for Beta".

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: World of Speed na cestě kolem světa

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.