I dnes se na European Road to Blizzcon dostane zdarma každý návštěvník

I přes to, že včerejší den byl plný turnajů, akce European Road to Blizzcon ani zdaleka nekončí. Dnes přijdou na řadu hlavní finálové zápasy, které rozhodnou, kdo ze soutěžících se dostane na velké finále v Anaheimu v Kalifornii.

European Road to BlizzCon v Praze

European Road to BlizzCon v Praze FOTO: Reprofoto YouTube

Snad největší smršť herních turnajů v historii České republiky je v plném proudu. Do areálu pražské O2 Arény, kde se akce odehrává, se ale přesto může dostat úplně každý a to zcela zdarma. Mimo nedávno sdílenou novinku to vychází ze zkušeností naší redakce, která se akce účastní. Dle ní vpustili po chvíli čekání organizátoři na akci úplně každého bez nutnosti sebemenšího peněžního příplatku.

Dnes přijde na řadu nejočekávanější část celého programu. Budou se konat finálové zápasy ve hrách Hearthstone: Heroes of Warcraft, Heroes of the Storm a World of Warcraft, které rozhodnou o finálovém pořadí těch, kteří se zúčastní samotného Blizzconu 6. až 7. listopadu Anaheimu v Kalifornii. Mimo turnajů jsou na akci přítomny i počítače s horečně očekávanou střílečkou Overwatch, kterou si bude moci každý účastník na dva zápasy vyzkoušet.

Aby toho nebylo málo, tak Blizzard na akci pořádá různé soutěže a rozdává všelijaké dárky. Pokud tedy o vstupu přemýšlíte, tak určitě přijďte. Na akci byl včera vpuštěn skutečně úplně každý a to zcela zdarma. Jako bonus bude na akci, tak jako včera, i dnes přítomna naše redakce.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: I dnes se na European Road to Blizzcon dostane zdarma každý návštěvník

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.