Assassin's Creed Syndicate nemine systém mikrotransakcí

Série Assassin's Creed je od minulého Unity v těžké situaci. Pošramocenou pověst má napravit nový Assassin's Creed Syndicate. To ale nezabránilo vývojářům k tomu, aby do hry vložili systém mikrotransakcí.

Assasin´s Creed Syndicate

Assasin´s Creed Syndicate FOTO: Ubisoft Entertainment

Assassin's Creed Syndicate přichází v době nejčernější kapitoly série, aby napravil její pověst. Přesto ale bude obsahovat mikrotransakce. Dle Ubisoftu nebudou mikrotransakce klíčové, ale budou moci být použity pouze na zrychlení a zjednodušení herního postupu, informoval o tom server vg247.com.

Dle šéfa vývoje, Francois Pelland, bude možné získat veškerý obsah Syndicate bez nutnosti jakéhokoli peněžního příspěvku, jak uvedl v rozhovoru pro server IGN. Mikrotransakce vám pouze pomohou v případě, že jejich pomoc chcete využít, nebudou vám ale bránit v dosažení jakéhokoli herního obsahu. Jejich využití má být tedy zcela dobrovolné.

„Model Assassin's Creed Syndicate je celkem srovnatelný s Black Flag. Umožní hráčům, kteří nemají dostatek času na to prozkoumat celý herní svět, aby byli schopni získat nejsilnější herní vybavení a jiné předměty.“ vyjádřil se k systému mikrotransakcí Francois Pelland.

Vypadá to, že nový Assassin's Creed se dosti poučil na rozdíl od systému minulého Unity, kde si bylo nutné dokonce dokupovat sezení na lavičce. Zda se Syndicate skutečně dočká zlepšení se ale dozvíme až 23. října, kdy vyjde na PC, PS4 a Xboxu One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin's Creed Syndicate nemine systém mikrotransakcí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.