Halo 5 odhaluje dva nové live-action trailery

Halo 5: Guardians nám o sobě odhalilo hromady informací. Člověk by si mohl myslet, že zápletku plně chápe. Dle nových live-action trailerů ale nebude ani zdaleka tak jednoduchá, jak bychom si mohli myslet.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians FOTO: Reprofoto YouTube

„Master Chief je mrtev.“ oznamuje UNI veřejnosti. Lidstvo přišlo o svého hrdinu a v davech lidí, kteří zprávu sledují, panuje strach a beznaděj. Bojovat se ale musí dál a lidstvo se musí vzchopit. Toto provolává první z nových live-action trailerů, ve kterém lidstvo pocítilo jednu ze svých největších ztrát.

Veřejnosti ale není vždy říkána pravda, což nám odhaluje následující trailer. Dle něj je Master Chief zrádce, který se postavil proti svému vlastnímu druhu. UNI se tedy rozhodlo prohlásit, že Master Chief je mrtev, poněvadž mrtvý hrdina je lepší než hrdina, který jde proti nám. Locke má tedy zaručit, že se veřejnost nedoví pravdu a Master Chief bude zastaven dříve, než bude moci napáchat další škody.

Je ale příběh opravdu tak prostý? Postavil se Master Chief, který lidstvo celé dlouhé čtyři díly chránil, do role nepřítele? Vypadá to, že příběh má skutečně z čeho čerpat, jeho finální zakončení se ale dozvíme až 27. října, kdy Halo 5: Guardians vyjde exkluzivně na Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Halo 5 odhaluje dva nové live-action trailery

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.