GAMIFIQUE.cz vás vítá. Startujeme

Vítejte na novém herním zpravodajském webu GAMIFIQUE.cz, který je zde celý pro vášnivé milovníky her, nejen počítačových. Budeme vám připravovat denní porci zábavy, důležitých informací, fotografií a videí. Těšte se.

GAMIFIQUE.cz

GAMIFIQUE.cz FOTO: GAMIFIQUE.cz

Naše herní kuchyně se bude snažit nabídnout každému hráčskému srdci denní menu chutí, vůní a adrenalinu z herního světa pařanů.

S P O U Š T Í M E.

K dispozici vám také budou naše účty na sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/Gamifique.cz

Twitter: https://twitter.com/GamifiqueCZ

Google Plus: https://plus.google.com/104739537542860977506

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCbnHpHKkiO7zTqYgStG7n4Q

Vaše spokojenost nám bude radostí, proto neváhejte a napište nám svůj názor.

Chcete se podílet na tvorbě Gamifique.cz?

Herní web Gamifque.cz hledá nové redakotory! Pokud máte chuť psát, víte, jak na to, a baví vás svět počítačových, konzolových a mobilních her, dejte nám o sobě vědět. Životopis a ukázku vaší práce nám pošlete na e-mail redakce(at)gamifique.cz.

 

Váš tým GAMIFIQUE.cz

Témata: GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GAMIFIQUE.cz vás vítá. Startujeme

Vstupte do diskuze (2)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.