Dnes proběhne Tavern Brawl turnaj

Nechte si od nás poradit jak strávit dnešní večer, pobavíte se a třeba se i dobře umístíte na netradičním turnaji v Hearthstone.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft FOTO: GAMIFIQUE.cz

Tento turnaj se koná pod záštitou ESL a hraje se v módu Tavern brawl. Tavern brawl je herní mód, který má každý týden jiná pravidla odlišná od klasických. Tento týden proti sobě bojují Boom Bot a Annoy-o-Tron mech decky, jenž pro vás připravili vývojáři.

Registrace již probíhá a končí dnes v 18:50. Od 19:00 už začíná samotný turnaj, kterého se mohou účastnit hráči z celé Evropy. Pročíst si pravidla a registrovat se můžete zde.

Turnaj se hraje systémem BO3 a volba charakteru je náhodná. Hrajete s tím, co vám přidělí hra - tedy buď Boom Bot nebo Annoy-o-Tron.Trvání turnaje bude pouze dnes večer, takže nemusíte mít strach, že byste se upsali na delší dobu. Pokud se tedy rozhodnete účastnit v turnaji, tak vám přeji hodně štěstí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dnes proběhne Tavern Brawl turnaj

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends jako záchrana. Akcie EA po úspěchu nového battle royale titulu vzrostly na ceně

  2. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  3. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.