DISKUZE K ČLÁNKU V Call of Duty: Black Ops III navštívíme mimo temnou budoucnost i druhou světovou válku

Call of Duty je velice populární série, jejíž kořeny započaly v roce 2003 se zasazením do doby druhé světové války. Od té doby se chronologicky posouvala dopředu a nyní vypráví příběh zasazený do nedaleké budoucnosti. I když má budoucnost zajímavý koncept, tak mnozí fanoušci doufají v návrat ke kořenům. Nový díl, Call of Duty: Black Ops III, by ho mohl přinést.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.