V Call of Duty: Black Ops III navštívíme mimo temnou budoucnost i druhou světovou válku

Call of Duty je velice populární série, jejíž kořeny započaly v roce 2003 se zasazením do doby druhé světové války. Od té doby se chronologicky posouvala dopředu a nyní vypráví příběh zasazený do nedaleké budoucnosti. I když má budoucnost zajímavý koncept, tak mnozí fanoušci doufají v návrat ke kořenům. Nový díl, Call of Duty: Black Ops III, by ho mohl přinést.

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III FOTO: Microsoft

Vyplývá to ze sdíleného příběhového traileru. Ten nás posouvá do velice temné budoucnosti, která zdaleka převyšuje veškeré následky minulého Advanced Warfare. Hlavní hrdina je posazen do role vraždícího stroje opatřeného všelijakými implantáty. Jedním z těch implantátů je i jakési přímé nervové propojení, které by dle všeho mělo hlavní postavě umožňovat vracet se do doby druhé světové války.

Trailer nám reálně přinesl více otázek než odpovědí, přičemž o příběhu se toho dodnes moc neví. Neví se, co je to za konflikt, proč začal či jaký je charakter hlavního hrdiny. Všechny tyto otázky ale odkazují na to, že kampaň by v nových Call of Duty mohla být opět dána na přednější pozici. To samé se ale myslelo o kampani Advanced Warfare, která sice vyprávěla zajímavý příběh, ale nezabrala více než pět hodin.

Dalším kladem kampaně je dříve ohlášená kooperace až čtyř hráčů, případně dvou ve split-screenovém režimu. Kampaně se ale dočkají pouze novogenerační konzole a PC, hráči na Xboxu 360 a PS3 se budou muset spokojit pouze s multiplayerem. Na všech těchto platformách hra vyjde již 6. listopadu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Call of Duty: Black Ops III navštívíme mimo temnou budoucnost i druhou světovou válku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.