RollerCoaster Tycoon World můžete předobjednávat na Steamu

Atari včera v tiskové zprávě oznámilo datum vydání nejnovější podoby legendárního RollerCoaster Tycoonu. Do nového světa zábavních parků se můžete podívat už 10. prosince.

RollerCoaster Tycoon World

RollerCoaster Tycoon World FOTO: Atari

Nejstarší fanoušci této série již 16 let sledují vývoj skrze jednotlivé herní tituly. V RollerCoaster Tycoon World se shledají svým oblíbeným herním obsahem, budovami a uživatelským prostředím z předchozích dílů v novější podobě, navazující na poslední díl RCT 3. Na oslavu možnosti předobjednávek Atari vydalo video se záběry za oponou, které hráčům umožní nahlédnout do developerského prostředí RCTW a technologie, točící se kolem jednoho z největších upgradů této série.

Na pulty obchodů se RollerCoaster Tycoon World dostane 10. prosince ve standardní verzi za 49,99 $ nebo v Deluxe Edition, která navíc obsahuje dvě originální mapy, nové terény, skiny pro vaše návštevníky, digitální artbook a Panda maskota, za  59,99 $.

Možnost předobjednat si hru budete mít pouze po omezený čas, abyste si mohli řádně užít přístup do dvou exkluzivních beta programů, které pro vás Atari chystá. Stejně jako v každém beta testování i zde budete mít možnost vyjádřit své pocity a sdělit developerům z Nvizzio Creations, co se vám líbí a co tak úplně ne a přispět tak ke konečné podobě hry. Předobjednávat můžete na oficiální stránce RollerCoaster Tycoon World, nebo na Steamu

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: RollerCoaster Tycoon World můžete předobjednávat na Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.