RollerCoaster Tycoon World můžete předobjednávat na Steamu

Atari včera v tiskové zprávě oznámilo datum vydání nejnovější podoby legendárního RollerCoaster Tycoonu. Do nového světa zábavních parků se můžete podívat už 10. prosince.

RollerCoaster Tycoon World

RollerCoaster Tycoon World FOTO: Atari

Nejstarší fanoušci této série již 16 let sledují vývoj skrze jednotlivé herní tituly. V RollerCoaster Tycoon World se shledají svým oblíbeným herním obsahem, budovami a uživatelským prostředím z předchozích dílů v novější podobě, navazující na poslední díl RCT 3. Na oslavu možnosti předobjednávek Atari vydalo video se záběry za oponou, které hráčům umožní nahlédnout do developerského prostředí RCTW a technologie, točící se kolem jednoho z největších upgradů této série.

Na pulty obchodů se RollerCoaster Tycoon World dostane 10. prosince ve standardní verzi za 49,99 $ nebo v Deluxe Edition, která navíc obsahuje dvě originální mapy, nové terény, skiny pro vaše návštevníky, digitální artbook a Panda maskota, za  59,99 $.

Možnost předobjednat si hru budete mít pouze po omezený čas, abyste si mohli řádně užít přístup do dvou exkluzivních beta programů, které pro vás Atari chystá. Stejně jako v každém beta testování i zde budete mít možnost vyjádřit své pocity a sdělit developerům z Nvizzio Creations, co se vám líbí a co tak úplně ne a přispět tak ke konečné podobě hry. Předobjednávat můžete na oficiální stránce RollerCoaster Tycoon World, nebo na Steamu

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: RollerCoaster Tycoon World můžete předobjednávat na Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.