Sledujte živě: Developeři na Streamu slaví úspěch Divinity: Original Sin 2 na Kickstarteru

Kickstarter se v poslední dobou stal odrazovým můstkem pro mnohé herní projekty, ať už skromnějších či odvážnějších rozměrů. Jedním z těch ambicióznějších je i Divinity: Original Sin 2, jehož poslední chvilky na Kickstarteru právě uplynuly a vy můžete sledovat párty developerů z Larian Studios, kterou momentálně na Twitchi živě vysílají ze svých kanceláří.

Divinity: Original SIn 2

Divinity: Original SIn 2 FOTO: Kickstarter

Kampaň trvala 35 dní, během kterých hru podpořilo 42,713 fanoušků, kteří po sobě zanechali více než 19 000 komentářů a nápadů, jak udělat hru ještě lepší. Celková částka, která se na vývoj pokračování Divinity: Original Sin vybrala, činí 2 032 434 $ (plus přibližně 43 000 $ zaslaných přes Paypal). Vzhledem k tomu, že původním cílem bylo vybrat půl milionu dolarů, je tato finální částka více než úctyhodná. Je tak jasné, že všechny dodatečně stanovené cíle byly splněny (pokořením hranice 2 milionů dolarů) a hráči se dočkají Game Master módu, Hall of Echoes, Skillových stromů a dalších odemčených odměn.

Jak uvádí Larian Studios, cílem celého projektu, kromě získání stanovené finanční částky, bylo zapojit fanoušky do srdce procesu vývoje hry. To se povedlo nad očekávání dobře a za obrovský zájem o hru chtějí její vývojáři všem fanouškům poděkovat. 

Co bude dál?

Konec Kickstarterové kampaně je pouze začátkem a stále zbývá nejdůležitější část - dokončit vývoj hry. Během této doby Larian Studios slibují zásobovat veřejnost updaty a nadále jizahrnovat do procesu vývoje. První várku novinek a překvapení mají již přichystanou, dnes ale ve svých čtyřech vzdálených kancelářích (Ghent, St. Petersburg, Dublin a Quebec) připíjejí na úspěšný konec kampaně a skvělou hráčskou komunitu. Jejich párty můžete živě sledovat na Twitchi.

Watch live video from LarianStudios on www.twitch.tv

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sledujte živě: Developeři na Streamu slaví úspěch Divinity: Original Sin 2 na Kickstarteru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

19.09.2018 20:14 Právě vyšlo nové DLC pro povedenou strategii Frostpunk.

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Související:

Nejčtenější články

  1. Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

  2. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  3. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  4. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

  5. Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.