Sledujte živě: Developeři na Streamu slaví úspěch Divinity: Original Sin 2 na Kickstarteru

Kickstarter se v poslední dobou stal odrazovým můstkem pro mnohé herní projekty, ať už skromnějších či odvážnějších rozměrů. Jedním z těch ambicióznějších je i Divinity: Original Sin 2, jehož poslední chvilky na Kickstarteru právě uplynuly a vy můžete sledovat párty developerů z Larian Studios, kterou momentálně na Twitchi živě vysílají ze svých kanceláří.

Divinity: Original SIn 2

Divinity: Original SIn 2 FOTO: Kickstarter

Kampaň trvala 35 dní, během kterých hru podpořilo 42,713 fanoušků, kteří po sobě zanechali více než 19 000 komentářů a nápadů, jak udělat hru ještě lepší. Celková částka, která se na vývoj pokračování Divinity: Original Sin vybrala, činí 2 032 434 $ (plus přibližně 43 000 $ zaslaných přes Paypal). Vzhledem k tomu, že původním cílem bylo vybrat půl milionu dolarů, je tato finální částka více než úctyhodná. Je tak jasné, že všechny dodatečně stanovené cíle byly splněny (pokořením hranice 2 milionů dolarů) a hráči se dočkají Game Master módu, Hall of Echoes, Skillových stromů a dalších odemčených odměn.

Jak uvádí Larian Studios, cílem celého projektu, kromě získání stanovené finanční částky, bylo zapojit fanoušky do srdce procesu vývoje hry. To se povedlo nad očekávání dobře a za obrovský zájem o hru chtějí její vývojáři všem fanouškům poděkovat. 

Co bude dál?

Konec Kickstarterové kampaně je pouze začátkem a stále zbývá nejdůležitější část - dokončit vývoj hry. Během této doby Larian Studios slibují zásobovat veřejnost updaty a nadále jizahrnovat do procesu vývoje. První várku novinek a překvapení mají již přichystanou, dnes ale ve svých čtyřech vzdálených kancelářích (Ghent, St. Petersburg, Dublin a Quebec) připíjejí na úspěšný konec kampaně a skvělou hráčskou komunitu. Jejich párty můžete živě sledovat na Twitchi.

Watch live video from LarianStudios on www.twitch.tv

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sledujte živě: Developeři na Streamu slaví úspěch Divinity: Original Sin 2 na Kickstarteru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.