Wargaming představuje 360° simulaci bitvy z roku 1941

Wargaming dnes vydal virtuální video nesoucí název “1941 Battle: 360° Reenactment”, které teleportuje diváka doprostřed bitvy. Kameru si v něm můžete posouvat dle vlastní libosti a sledovat tak jakýkoli aspekt boje.

World of Tanks

World of Tanks FOTO: Reprofoto YouTube

V tomto roce již World of Tanks ve spolupráci s Google a Bovingtonským muzeem tanků vydalo sérii pěti 360° videí, nesoucí název “Virtually Inside the Tanks” - virtuálně uvnitř tanků. Fanoušci si tak mohli prohlédnout útroby některých ze známých vozidel, jako je například M4 Sherman z filmu “FURY”. Tento projekt můžete sledovat na internetových stránkách Littlstar.

Nyní se můžete místo pasivního sledování detailů tanků vrhnout přímo do akce v nejnovějším virtuálním videu, které taktéž vzniklo ve spolupráci s Googlem. Video vás sice posouvá kupředu, nicméně volba pohledu je čistě ve vaší režii.

“Wargaming s nadšením sdílí svou vášeň pro historii a použití inovativních technologií, pomocí nichž může historie ožívat,” řekl Tracy Spaight, zastávající ve Wargamingu funkci ředitele speciálních projektů. “Simulace této historické tankové bitvy v 360° pohledu s ikonickými tanky jakoT-34 a Panzer III, vás spojí s minulostí jako nikdy dříve.”

Témata: World of Tanks
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Wargaming představuje 360° simulaci bitvy z roku 1941

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.