K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Wargaming představuje 360° simulaci bitvy z roku 1941

Wargaming dnes vydal virtuální video nesoucí název “1941 Battle: 360° Reenactment”, které teleportuje diváka doprostřed bitvy. Kameru si v něm můžete posouvat dle vlastní libosti a sledovat tak jakýkoli aspekt boje.

World of Tanks

World of Tanks FOTO: Reprofoto YouTube

V tomto roce již World of Tanks ve spolupráci s Google a Bovingtonským muzeem tanků vydalo sérii pěti 360° videí, nesoucí název “Virtually Inside the Tanks” - virtuálně uvnitř tanků. Fanoušci si tak mohli prohlédnout útroby některých ze známých vozidel, jako je například M4 Sherman z filmu “FURY”. Tento projekt můžete sledovat na internetových stránkách Littlstar.

Nyní se můžete místo pasivního sledování detailů tanků vrhnout přímo do akce v nejnovějším virtuálním videu, které taktéž vzniklo ve spolupráci s Googlem. Video vás sice posouvá kupředu, nicméně volba pohledu je čistě ve vaší režii.

“Wargaming s nadšením sdílí svou vášeň pro historii a použití inovativních technologií, pomocí nichž může historie ožívat,” řekl Tracy Spaight, zastávající ve Wargamingu funkci ředitele speciálních projektů. “Simulace této historické tankové bitvy v 360° pohledu s ikonickými tanky jakoT-34 a Panzer III, vás spojí s minulostí jako nikdy dříve.”

Témata: World of Tanks
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Wargaming představuje 360° simulaci bitvy z roku 1941

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Modifikace pro Fallout 4 přidává kybernetické implantáty

25.06.2018 15:51 Chcete si průchod hrou něčím ozvláštnit? Sáhněte po této modifikaci!

Forza Horizon 4 byla přes víkend dostupná ke stažení

25.06.2018 14:20 Už čtyři měsíce před vydáním se několik lidí dostalo k souborům Forzy Horizon 4.

Související:

Nejčtenější články

  1. CS:GO čeká velká změna

  2. Chcete si vydělat hraním? Máme pro vás skvělou práci!

  3. Rozjedete Cyberpunk 2077? HW specifikace už jsou venku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.