Tanky z Armored Warfare přijíždí do open bety

Známá dvojka developerů z Obsidian Entertainment a publisherů z My.com dnes oznámila, že jejich strategická multiplayerová bojová hra bude 8. října oficiálně spuštěna v beta verzi.

Open Beta Armored Warfare startuje 8. řijna

Open Beta Armored Warfare startuje 8. řijna FOTO: Obsidian Entertainment

Hráči kteří si zakoupili Founder’s Pack budou mít náskok v herní akci, která pro ně započne již 1. října. Hra v otevřeném beta testování představí rozsáhlé PvE výzvy I vybalancovaný PvP zážitek s více než 60 moderními obrněnými vozidly, které můžete upravit dle svých představ a následně vyslat do bitvy.

Během volně přístupného beta testování se můžete těšit na následující herní obsah:

  • Více než 60 moderních vozidel - Většina těch nejlepších z válečných strojů, které lidstvo vyprodukovalo, je dostupná ve hře v rozdělení do kategorií jako hlavní bitevní tanky, dělostřelectvo, lehké tanky a další. 
  • PvP mód na 9 mapách - Každá mapa má svůj osobitý terén, založený na reálném prostředí jako jsou rafinérie v poušti, letecká základna v lese, tropický ostrovní ráj či opuštěné zasněžené městečko.
  • PvE mód s 25 unikátními mapami - Hráči mohou tvořit týmy za účelem společného splnění nelehkých misí proti AI oponentům. Mise poskytují progress a odměny ve stejné herní měně a poměru, jako PvP mód.
  • Báze - Systém umožní hráčům vybudovat základnu jejich vlastní soukromé vojenské společnosti, provádět výzkum nových budov, jejich vylepšení a také získat speciální herní bonusy a slevy uplatnitelné například na získání reputace.

Armored Warfare bude během open bety nadále zásobováno pravidelnými updaty herního obsahu, včetně nových vozidel, PvP map a PvE misí, vylepšení systému základen a dalších úprav, které budou do hry implementovány před jejím oficiálním vydáním. Postup, kterého hráči během beta fáze dosáhnou, se přenese do plné verze hry.

Pokud chcete získat během beta testování náskok a začít hrát už tento čtvrtek, stále ještě si můžete zakoupit Founder’s Pack

Témata: Armored Warfare
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tanky z Armored Warfare přijíždí do open bety

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.