Posvíceno na vstupenky na Road to Blizzcon v Praze

Chcete navštívit jednu z největších gamingových akcí v České republice, ale nevíte jak je to se vstupenkami? Odpověď naleznete v tomto článku.

European Road to Blizzcon

European Road to Blizzcon FOTO: Blizzard Entertainment

European Road to Blizzcon je vyvrcholení série turnajů v hrách, které jsou produktem Blizzardu – Hearthstone: Heroes of Warcraft, Heroes of the Storm a World of Warcraft. Nejlépe umístění hráči se kvalifikují na samotný Blizzcon, jenž proběhne 6. a 7. listopadu v Anaheimu v Kalifornii a změří zde své síly s nejlepšími hráči z ostatních kontinentů. Dále bude možnost si tam zahrát připravovanou střílečku Overwatch a milovníci Starcraftu II si také přijdou na své.

RtB2015 se bude se odehrávat již tento víkend v Praze a vstupenky pro předběžný vstup jsou podle informací z oficiálního webu nedostupné. Zde najdete i harmonogram akce.

Ale nevěšte hlavu, protože podle našich informací ověřených organizací BlizzFan lístky vyprodány nejsou a má cenu tam jít. Nicméně nemá smysl komukoli za cokoli platit, protože lístky na RtB2015 budou k dispozici na místě jen a jen zdarma. A pokud nemáte vstupenku z předběžného prodeje, která vám dává přednost a nemusíte stát frontu, tak podle dostupných informací je lístků více než dost a dovnitř bude vpuštěn každý.

Při vstupu tedy mají přednost vstupenky z předprodeje (early access) budou mít speciální kasu i vstup a mohou na akci vstoupit v 10:00. Lidé, kteří mají lístky z free vln, budou stát stejnou frontu jako lidé, kteří lístek nemají vůbec a získají ho až zdarma na pokladně. Tito návštěvníci budou vpuštěni v 11:00. Jediný rozdíl tedy zůstává v tom, že na lístky z free vln návštěvnící získají i dárek na battlenet (Shando Illidan skin do Heroes of the Storm a Card back do Hearthstone).

Kvůli množícím se dotazům dodáváme, že na lístky se jménem bude vpuštěna pouze osoba, která se tímto jménem prokáže. V opačném případě by vydávání lístků se jménem zcela postrádalo smysl.

Ovšem hala má kapacitu, která je 18 - 20 tisíc a pokud se naplní, tak další návštěvníci budou vpuštěni až se opět uvolní místo. Největší fronty jsou očekávány před finále, takže doporučuji naplánovat vstup mimo hlavní eventy. Pokud jste to už vzdali tak hlavu vzhůru, přijeďte a uvidíme v sobotu v Praze. Naše redakce tam bude a rozhodně vám z akce přinese informace.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Posvíceno na vstupenky na Road to Blizzcon v Praze

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.