Guild Wars 2: Heart of Thorns na TwitchConu představilo úvodní trailer

ArenaNet na TwitchConu lákala fanoušky Guild Wars 2 na nejnovější expanzi odhalením beta testování Raidů i nového traileru.

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Guild Wars 2: Heart of Thorns FOTO: NCSOFT

Po dva dny na hlavní Twitch stagi ArenaNet livestreamovala na GW 2 Twitch channelu program plný odhalení záběrů ze hry i jejího vývoje, včetně podoby letošního Halloweenského vydání, které bude příští měsíc dostupné všem hráčům. Jejich počet značně narostl od minulého měsíce, kdy hra přešla do free to play módu.

Jedním z highlightů TwitchConu bylo odhalení launch traileru pro Guild Wars 2: Heart of Thorns vedoucím projektu Colinem Johansonem. V traileru má hlavní roli ikonický GW 2 hrdina Rytlock Brimstone, čelící opravdu epickému jungle draku Mordremothovi.

Johanson také oznámil data finálního Guild Wars 2: Heart of Thorns víkendového beta eventu a překvapil hráče informací o tom, že raidy budou během této doby vůbec poprvé hratelné. Nadcházející beta testování je dostupné všem hráčům, kteří si expanzi předobjednali a to od pátku 2. října (21:00 h) do pondělí 5. října (8:59 h).

Během beta víkendu si hráči budou moci vytvořit plně vyzbrojeného hrdinu na lvlu 80 s libovolným zaměřením, včetně nově dostupné revenant profese. K vyzkoušení budou také elitní specializace, které přinesou do každé profese nové zbraně a ability. Těšit se můžete například na druidovskou specializaci na profesi rangera, která byla odhalena na TwitchConu. Samozřejmostí jsou noví bossové i nová oblast zvaná Heart of Maguuma.

ArenaNet navázala na své prohlášení z minulého měsíce a odhalila, že poslední beta verze bude obsahovat část prvního raidu. Zbrusu nový portál zde bude sloužit jako dočasný vchod do prvního křídla raidu, Spirit Vale, pro 10 hráčů. Jedná se o jednu ze čtyř částí, které ve finále Spirit Vale nabídne.

Během TwitchConu se oficiální Guild Wars 2 Twitch channel prakticky stal ArenaNet televizí s denním programem, který uvádel Dan Casey z The Nerdist. Eventu se účastnili i známí streameři jako anthonyacc, BogOtter, DjTechlive, docgotgame, jebrounity, phantaram a RPGShack a ke shlédnutí byla i speciální kuchařská šou Jennifer Hale, nebo třeba živá hudební ukázka od skladatele soundtracku GW 2 Maclaine Diemera. Veškeré vysílání je archivováno na Guild Wars 2 Twitch channelu a youtube kanálu

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Guild Wars 2: Heart of Thorns na TwitchConu představilo úvodní trailer

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.