Hvězda Kickstarteru Crowfall otevírá své brány Evropě

24. února, kdy se Crowfall na Kickstarteru objevil poprvé bylo jasné, že vývojáři budou mít možnost z potenciálu hry vytěžit naprosté maximum. Podpora hráčů je od první minuty spuštění kampaně obrovská a zájem o tuto novinku stále narůstá.

Crowfall

Crowfall FOTO: ArtCraft Entertainment

Nezávislé developerské studio ArtCraft Entertainment v tiskové zprávě oznámilo svůj záměr, poskytnout evropským hráčům lokalizovaný web a servery pro pre-alpha testování jejich úspěšně nakročeného MMO Crowfall. První fáze započala minulý týden spuštěním webové stránky a herních serverů v Německu, které bude domovem všem evropským Crowfall hráčům. Další regiony plánují vývojáři přidat v následujícíh měsících a to včetně plné podpory v sedmi světových jazycích.

Pro nové hráče, kteří se chystají na německém serveru zabydlet, ACE připravili i detailní video, ve kterém vysvětlují pěkně od lopaty, jak to v Crowfallu vlastně funguje.

Evropským konzultantem pro Crowfall, a nejnovějším členem hvězdného vývojářského týmu, se stal Andreas Weidenhaupt, stojící za projekty OnlineWelten a Infernum Productions. V žebříčku dvaceti nejvlivnějších osob ve světě MMO, sestavovaném časopisem Massive Online Gamer, se objevil hned dvakrát a pro ArtCraft tak byl díky svým bohatým zkušenostem jasnou volbou pro tuto pozici.

"Když jsem poprvé o Crowfallu slyšel, věděl jsem, že se projektu musím zúčastnit,” řekl Weidenhaupt. “Je mi potěšením a velkou ctí pracovat s ACE týmem a pomáhat jim přinést jejich první titul na evropský trh. Jsem si jistý, že evropští hráči budou Crowfallem nadšeni stejně, jako jejich američtí kolegové."

Crowfall nevyžaduje žádné měsíční poplatky, jakmile si hru zakoupíte, máte právo ji hrát bez jakýchkoli omezení a to navždy. Pokud si ale přeci jen budete chtít připlatit, za cenu 15 $ měsíčně se můžete připojit k VIP klubu, jehož členové nemusí stát fronty a mají přístup k hernímu obsahu za oponou i dodatečnému pasivnímu tréningu. Prozatím můžete Crowfall podpořit ve vývoji, v němž k dosažení posledního přidaného cíle (2,415 milionu dolarů) chybí posledních 65 000 $.

Témata: Crowfall
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hvězda Kickstarteru Crowfall otevírá své brány Evropě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.