Novinkou ve světě Skyforge je Thais Temple

V nejnovější výpravě do historie Aelionu nás cesta zavede do Thais Temple, hlavního chrámu bohyně lásky, jedné z nejúchvatnějších staveb na ostrově Naori a v celém Aelionu.

Thais Temple

Thais Temple FOTO: Obsidian Entertainment

Thais Temple byl vybudován na ostrově Naori před několika stovkami let. Vévodí mu obrovská socha Thais, která se majestátně tyčí nad okolím a vítá příchozí s otevřenou náručí. Samotný ostrov byl přetvořen do zábavního resortu zaměřeného na nikdy nekončící příliv a odliv turistů.

Jako vždy při představení nového herního obsahu se s vámi podělíme i historický příběh, který se k němu váže. Thais je patronkou ostrova Naori od doby jeho objevení před mnoha lety. Od příchodu Thais a jejích následovníků se chrám stal prvním konstrukčním projektem, dokončeném v rekordním čase. Thais od té doby na Naori přebývá dlouhodobě a prohlašuje, že klima ostrova jejím následovníkům i jí samotné velice prospívá. Dokonce i kněžky často zmiňují, že přítomnost zvláštní atmosféry vznášející se nad ostrovem a chrámem, který tvoří jeho srdce, je naprosto nevyvratitelná a tento fakt potvrzují i proudy jednotlivců a párů, které na ostrov přijely kvůli požehnání od Thais.

Když Oceanide napadli pobřeží Naori, několik skupin Khelpů se oddělilo od hlavního vojska a zamířilo rovnou do chrámu Thais. Ten naneštěstí podlehl útočníkům bez velkého odporu mírumilovných kněží a poutníků, hledajících zde osvícení. Všichni, kdo se pokusili v útrobách chrámu i okolních budovách ukrýt, byli rychle odhaleni a zabiti neúprosnými dobyvateli z vodní říše.

Jakožto mírumilovná bohyně lásky se Thais nebyla schopna uchýlit k fyzickému násilí ani k tomu, aby zbraň vůbec vzala do ruky. I přes to dokázala uniknout zajetí a utéci spolu s několika kněžkami do bezpečí. Ustrašená bohyně a její následovnice teď čekají na nesmrtelné hrdiny Aelionu, kteří by jim pomohli získat zpět jejich domov. Pokud chcete právě vy být jedním z těchto hrdinů, Skyforge si po registraci můžete zahrát zdarma.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Novinkou ve světě Skyforge je Thais Temple

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.