Novinkou ve světě Skyforge je Thais Temple

V nejnovější výpravě do historie Aelionu nás cesta zavede do Thais Temple, hlavního chrámu bohyně lásky, jedné z nejúchvatnějších staveb na ostrově Naori a v celém Aelionu.

Thais Temple

Thais Temple FOTO: Obsidian Entertainment

Thais Temple byl vybudován na ostrově Naori před několika stovkami let. Vévodí mu obrovská socha Thais, která se majestátně tyčí nad okolím a vítá příchozí s otevřenou náručí. Samotný ostrov byl přetvořen do zábavního resortu zaměřeného na nikdy nekončící příliv a odliv turistů.

Jako vždy při představení nového herního obsahu se s vámi podělíme i historický příběh, který se k němu váže. Thais je patronkou ostrova Naori od doby jeho objevení před mnoha lety. Od příchodu Thais a jejích následovníků se chrám stal prvním konstrukčním projektem, dokončeném v rekordním čase. Thais od té doby na Naori přebývá dlouhodobě a prohlašuje, že klima ostrova jejím následovníkům i jí samotné velice prospívá. Dokonce i kněžky často zmiňují, že přítomnost zvláštní atmosféry vznášející se nad ostrovem a chrámem, který tvoří jeho srdce, je naprosto nevyvratitelná a tento fakt potvrzují i proudy jednotlivců a párů, které na ostrov přijely kvůli požehnání od Thais.

Když Oceanide napadli pobřeží Naori, několik skupin Khelpů se oddělilo od hlavního vojska a zamířilo rovnou do chrámu Thais. Ten naneštěstí podlehl útočníkům bez velkého odporu mírumilovných kněží a poutníků, hledajících zde osvícení. Všichni, kdo se pokusili v útrobách chrámu i okolních budovách ukrýt, byli rychle odhaleni a zabiti neúprosnými dobyvateli z vodní říše.

Jakožto mírumilovná bohyně lásky se Thais nebyla schopna uchýlit k fyzickému násilí ani k tomu, aby zbraň vůbec vzala do ruky. I přes to dokázala uniknout zajetí a utéci spolu s několika kněžkami do bezpečí. Ustrašená bohyně a její následovnice teď čekají na nesmrtelné hrdiny Aelionu, kteří by jim pomohli získat zpět jejich domov. Pokud chcete právě vy být jedním z těchto hrdinů, Skyforge si po registraci můžete zahrát zdarma.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Novinkou ve světě Skyforge je Thais Temple

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.