Podzimní HearthStone NVIDIA Money Cup nabírá na obrátkách

Pokud máte chuť si turnaj zahrát, registrovat se můžete do zítřejší 18. hodiny. Hned poté se už spustí druhé kolo kvalifikace na finále Money cupu a vy můžete být u toho.

Magni Bronzebeard

Magni Bronzebeard FOTO: Blizzard Entertainment

29. září proběhne druhá ze série čtyř kvalifikací Money cupu následovaných finálem 20. října. Tento turnaj, ve kterém se hraje o 3000,- kč, je určen jen pro české a slovenské hráče.

Turnaj je také součástí kvalifikace Mistrovství ČR, které si klade za cíl sjednotit pořadí hráčů a týmů na CZ/SK scéně. Hraje se systémem BO5, tedy na 3 vítězné hry. A protože to není jen amatérský turnaj, tak se ho zúčastní i známá jména československé Hearthstone scény, jako jsou Faeli, Pokrovac či Namcor.

Hrát tedy může každý, takže pokud si chcete vyzkoušet své schopnosti, či jen nevíte jak strávit úterní večer, neváhejte a registrujte se. Učinit tak můžete zde, kde máte návod k registraci i pravidla turnaje.

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Podzimní HearthStone NVIDIA Money Cup nabírá na obrátkách

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends jako záchrana. Akcie EA po úspěchu nového battle royale titulu vzrostly na ceně

  2. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  3. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.