Podzimní HearthStone NVIDIA Money Cup nabírá na obrátkách

Pokud máte chuť si turnaj zahrát, registrovat se můžete do zítřejší 18. hodiny. Hned poté se už spustí druhé kolo kvalifikace na finále Money cupu a vy můžete být u toho.

Magni Bronzebeard

Magni Bronzebeard FOTO: Blizzard Entertainment

29. září proběhne druhá ze série čtyř kvalifikací Money cupu následovaných finálem 20. října. Tento turnaj, ve kterém se hraje o 3000,- kč, je určen jen pro české a slovenské hráče.

Turnaj je také součástí kvalifikace Mistrovství ČR, které si klade za cíl sjednotit pořadí hráčů a týmů na CZ/SK scéně. Hraje se systémem BO5, tedy na 3 vítězné hry. A protože to není jen amatérský turnaj, tak se ho zúčastní i známá jména československé Hearthstone scény, jako jsou Faeli, Pokrovac či Namcor.

Hrát tedy může každý, takže pokud si chcete vyzkoušet své schopnosti, či jen nevíte jak strávit úterní večer, neváhejte a registrujte se. Učinit tak můžete zde, kde máte návod k registraci i pravidla turnaje.

 

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Podzimní HearthStone NVIDIA Money Cup nabírá na obrátkách

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rainbow Six Siege bude opět zdarma

13.08.2018 19:42 Naskočíte do rozjetého vlaku a vyzkoušíte si tuto multiplayerovou pecku?

PS4 exkluzivita Let It Die zamíří i na PC

12.08.2018 17:45 Původně exkluzivní titul rozšíří nabídku her na PC.

Související:

Nejčtenější články

  1. Assassin's Creed Odyssey nabídne doslova neomezené možnosti při soubojích

  2. Ušetřete na hrách od Bethesdy při příležitosti QuakeConu 2018

  3. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.