Víkendové Armored Warfare bez nutnosti Early Access přístupu

Naše oblíbené tanky od Obsidian Entertainment si nyní poprvé v historii můžete vyzkoušet bez EA povolenky a to během Stress Testu, který je poslední fází před vydáním open beta verze hry.

Stress Test Armored Warfare

Stress Test Armored Warfare FOTO: Obsidian Entertainment

Během testu vývojáři ověří stabilitu serverů při velkém náporu hráčů. Právě proto potřebují pomoc co největšího počtu hráčů, kteří budou hrát současně. Verze, kterou si budete moci až do sobotní 20. hodiny zahrát, nese pracovní název Update 0.9 a zahrajete si ji poté následně i v ve volně přístupné betě.

 Co tedy můžete kromě tradičního herního zážitku během zátěžového testu očekávat? 

  • Zástupy hráčů způsobí vyšší čekací dobu 
  • Občasné výstřely latency
  • Omezená stabilita serverů

Stress testu se můžete zůčastnit na této adrese. Stačí jen hru stáhnout a následovat instrukce v launcheru. Hned poté se můžete připojit k obecnému úsilí dát serverům pořádně zabrat.

Témata: Armored Warfare
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Víkendové Armored Warfare bez nutnosti Early Access přístupu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.