V říjnové nadílce Games with Gold nebude chybět The Walking Dead

Díky službě Xbox Gold se mohou hráči na Xboxu pravidelně každý měsíc těšit titulům ke stažení zcela zdarma. Tento měsíc je nadílka celkem štědrá a mezi hrami nechybí skutečně povedené tituly.

The Walking Dead

The Walking Dead FOTO: Microsoft

Tento měsíc je z hlediska Games with Gold zasvěcen studiu Telltale. Na oba Xboxy totiž doputuje The Walking Dead: The Complete First Season a to ke stažení od 16. října do 15. listopadu na Xboxu One a od 16. října do 31. října na Xboxu 360. The Walking Dead se dle kritiků řadí spíše mezi lepší tituly vydané studiem Telltale a pokud jste pod pokličku jejich titulů ještě nenahlídli, může se jednat o skvělou příležitost, informoval o tom server ign.com.

Druhým titulem, který ozdobí Xbox One, je Valiant Hearts: The Great War. Tato hra, pocházející z dílen UbiArtu, byla minulý rok velmi příjemným překvapením. Jedná se o titul vyprávějící příběh skupiny lidí, kteří prožívají těžké podmínky v době první světové války. Hra ohromí jak z hlediska děje, tak historické hodnoty a nevyhnete se kopání zákopů či užívání biologických zbraní. Na Xboxu One bude zdarma stažitelná celý říjen.

Na Xbox 360 zase přijde Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Tento titul byl v rámci programu Games with Gold zdarma stažitelný na Xboxu One v srpnu a vzhledem k nedávnému vydání Metal Gear Solid V: The Phantom Pain je celkem logické, že nemohl minout ani Xbox 360. Ke stažení zdarma bude přístupný od 1. do 16. října.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V říjnové nadílce Games with Gold nebude chybět The Walking Dead

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.