Halo 5 se chlubí intrem, ve kterém vystupuje Master Chief a jeho Blue Team

Momentálně největší titul Microsftu, Halo 5: Guardians, finišuje. Vývojáři nám tedy postupně odhalují nový a nový obsah a příběh, který nám před časem nic neříkal, začíná tvořit smysluplnější obraz. Dokazuje to nově sdílené video.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians FOTO: 343 Industries

Není to dlouho, co se nám odhalily cinematic, ve kterých účinkoval Locke a jeho bojová jednotka Fireteam Osiris. Před pár dny byl zase sdílen unboxing všech edicí Halo 5. Momentálně největšímu titulu Microsftu už zbývá pouhý měsíc do vydání a začíná to být cítit. Posílilo to nově odhalené intro, ve kterém účinkuje Master Chief a jeho Blue Team.

Jedná se o intro z druhé mise, nesoucí název Blue Team. Master Chief se se svou jednotkou neohroženě vydává do chřtánu Covenantských jednotek. Z videa je ale patrné, že Master Chief už není takový frajer jako dříve. Dost pravděpodobně kvůli ztrátě Cortany v Halo 4, Master Chief smutní a z doposud neohroženého stroje na zabíjení je cítit ztráta a stesk.

Video však neprozrazuje a pouze nám dává podmět k přemýšlení a hádání, třeba Master Chiefa trápí něco úplně jiného. Očividné ale je, že prozatím samotářský elitní bojovník, trávící čas pouze s Cortanou a Arbitrem v Halo 3, má se svou jednotkou až překvapivě blízký vztah, což intru velmi příjemně přidalo na atmosféře. Pokud se celá hra bude prezentovat v podobném duchu, může to znamenat, že se Halo 5 stane příběhově titulem, od kterého nebudeme moci odtrhnout zrak.

Zda Halo 5: Guardians bude opravdu taková pecka, jak se zatím prezentuje, zjistíme 27. října, kdy vyjde exkluzivně na Xbox One

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Halo 5 se chlubí intrem, ve kterém vystupuje Master Chief a jeho Blue Team

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.