Vychytávka zvaná Skreens na Kickstarteru překročila cílovou částku po 25 minutách

Od prvních minut spuštění kampaně bylo jasné, že cíl bude splněn a to v rekordním čase. Během prvních 24 hodin se vybralo 100 000 $. V této chvíli má Skreens na podporu svého projektu vybráno 169 000 $ a kampani stále ještě zbývá 35 dní. 

Pomocí intuitivně ovládané aplikace můžete spravovat všechna okna dle vlastní libosti

Pomocí intuitivně ovládané aplikace můžete spravovat všechna okna dle vlastní libosti FOTO: Kickstarter

Skreens je zařížení, které umožňuje spravovat všechny vaše kanály, ať už herní, sociální, televizní či webové. Připojte si vaše PS4, XBox, počítače, televize, Apple zařízení nebo cokoli dalšího, mezi čím přepínáte a sledujte vše najednou v libovolném zobrazení a především bez sebemenšího lagu.

Skreens se dokonale hodí nejen pro hráče, kteří často musí zbytečně přepínat mezi hrou a ostatními okny, ale i pro streamery. Pro ně je vyvinut typ NexusPro, do něhož připojí svou kameru, herni konzoli a počítač a získají výstup v podobě jediného HDMI, včetně možnosti upravit transparency, cropping, chroma key a layering. 

Cílem Skreens je odpoutat pozornost od druhotných, malých obrazovek a přenést veškeré dění na jednu hlavní plochu, jejíž podoba bude čistě ve vaší režii. Veškeré nastavení, které si snadno upravíte podle svých preferencí, si chytrá krabička ukládá a díky aplikaci The Skreens Controller pro iOS a Android se v jejím uživatelském prostředí budete velice snadno orientovat. Specifikace, typy a ceny najdete na Kickstarteru.

 

Témata: Skreens
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vychytávka zvaná Skreens na Kickstarteru překročila cílovou částku po 25 minutách

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.