Anno 2205 připomíná své listopadové vydání novým videem

Futuristické budovatelské strategie sérii Anno sednou stejně dobře, jako ty historické. V nejnovějším díle budete ke svému impériu moci připojit i Měsíc.

Anno 2205

Anno 2205 FOTO: Ubisoft Entertainment

Kreativní ředitel Anno 2205, Dirk Riegert, ve videu představuje známé i nové informace o nejmladším členovi Anno rodiny, v podobě v jaké byly prezentovány na Gamescomu 2015 v Kolíně nad Rýnem.

Kromě futuristického rázu bude Anno 2205 působit daleko vyspěleji i díky novému enginu, který hře dodá grandióznost a realistický vzhled. Kromě kolonizace Měsíce, o které víme již od konference E3, budete moci rozšířit své pole působnosti také do nehostinných oblastí Arktického regionu, kde budete muset vybudovat průmyslovou stanici, zajistit dostatečné teplo pro vaše těžaře a odměnou vám poté budou vzácné suroviny jako např. Metanový led či Molybden.

Novinkou je také volitelný krizový sektor, ve kterém sice riskujete zničení vlastních měst, ale odměny za úspěch v boji jsou opravdu lákavé. Velikost vašeho vojska je přímo úměrná úrovni vaší civilizace a po každém úspěšném boji své jednotky můžete upgradovat. Čím vyšší obtížnost úkolu zvolíte, tím vyšší bude vaše odměna, tedy pokud se vám jej podaří splnit.

Anno 2205 se na pulty obchodů dostane 3. listopadu. Do té doby ale Dirk Riegert slibuje odtajnění dalších záběrů a informací o hře.

Témata: Anno 2205
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Anno 2205 připomíná své listopadové vydání novým videem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.