Dobrodružná Lara Croft prozkoumává svět v novém traileru

Nový Rise of the Tomb Raider se bude se svým předchůdcem v mnohém lišit, což také potvrzuje nový trailer. V tom se Lara prezentuje jako zkušená dobrodružka se vším všudy.

Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider FOTO: Crystal Dynamics

Minulý Tomb Raider byl bezesporu velmi povedený a emotivní titul, přesto mu chyběly některé prvky, které máme u dobrodružky Lary Croft rádi. Ty se, ať máme na mysli více světových lokací či kopky se zákeřnějšími logickými hádankami, snaží nový díl dohnat. Přesvědčuje nás o tom novým trailerem.

Ten začne v zasněženém lese, přičemž postupně ukáže i slunečné oblasti či antické vykopávky. V traileru se nám také plně prezentovala nová vychytávka Lary, záchytný hák, který velmi připomíná Batman: Arkham Knight či Assassin's Creed: Syndicate, přesto působí jako prvek, který může velmi příznivě okořenit hratelnost.

Jestli nový Rise of the Tomb Raider uspěje a nebude se pouze krčit ve stínu svého předchůdce, zjistíme 13. listopadu, kdy vyjde na Xbox One a Xbox 360. Později se také podívá na PC a o hodně později i na PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dobrodružná Lara Croft prozkoumává svět v novém traileru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.