K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Star Trek: Wrath of Gems je novým mobilovým titulem z univerza Star Treku

I když herní Star Trek již není to, co býval před lety, tak tituly zasahující do tohoto univerza stále přibývají. Přibývají však ve velmi malém množství a poslední velký Star Trekový titul, Star Trek: The Video Game, vyšel v roce 2013. Nesmíme však zapomínat na činnost vývojářů na mobilních zařízeních.

Star Trek: Wrath of Gems

Star Trek: Wrath of Gems FOTO: Reprofoto YouTube

Na mobily a tablety se totiž podívaly zatím dva větší Star Trekové tituly. Před časem se číslem jedna na všech fanouškovských stránkách stal Star Trek Trexels a nyní do hry vstupuje nový titul nazývaný Star Trek: Wrath of Gems.

Jedná se o hru od studia Genera Games, stojící za tituly Frozen: Freefall a Run Forrest Run. Hra je založená na žánru Match 3 a ujmete se role kapitána Hvězdné flotily, bojující proti všelijakým nepřátelům Federace, ať se jedná o Klingony, Kardassiany nebo Romulany, informovali o tom vývojáři na svých oficiálních stránkách.

Boj budete provádět pomocí skládání třech políček stejné barvy a symbolu vedle sebe. Každé z nich má po složení jiný účinek. Červený například vyšle po nepřátelích salvu torpéd, zatímco šedý posílí vaše štíty. Za každý splněný úkol dostanete nějaké penízky, které můžete investovat do vylepšení vaší lodě a posádky, přičemž v případě, že si nejste schopni dostatečnou sumu vydělat herně, se můžete posílit finančním příspěvkem.

Ve hře nebude bojování nicotné a buď budete plnit jednotlivé úrovně kampaně, nebo se zúčastníte módu Versus, založeným na boji hráče proti hráči. Samotná kampaň bude obsahovat dvě linie, dělící se na originální sérii Star Treku a Novou generaci. U obou platí, že pro postup bude nutné si vylepšovat loď, posádku a zvládnout systém hry.

V průbehu hry se setkáte s celkem třemi herními módy (souboje hvězdných lodí, diplomatická setkání a boje jeden na jednoho), přičemž všechny jsou založeny na Match 3. Do hry přijde občas i speciální událost, která má zaručit její rozmanitost.

Star Trek: Wrath of Gems je ke stažení zdarma již nyní na operačních systémech Android a iOS.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Trek: Wrath of Gems je novým mobilovým titulem z univerza Star Treku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

TOP5 battle royale her, které jsou úplně zdarma

17.06.2018 20:20 Žádný Fortnite ani PUBG. V tomto článku naleznete další alternativy, které možná vůbec neznáte.

Xbox One a exluzivity: Přinesou je nová studia?

17.06.2018 14:09 Na E3 nám Microsoft neukázal jen hry, ale i portfolio nových studií. Pomůže to Xbox nakopnout?

Nejčtenější články

  1. Ubisoft zlevňuje a rozdává hru zdarma

  2. Nový DOOM bude plný obsahu. Čeká nás dvakrát více nepřátel!

  3. Cyberpunk 2077 bude mix toho nejlepšího od CD Projektu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.