Launch trailer na Blood Bowl 2 se netají brutalitou

Již zítra vychází brutální zápas v americkém fotbale, Blood Bowl 2, který je zasazen do fantasy světa Warhammeru. K této příležitosti nemohl chybět launch trailer, ve kterém vás hra přesvědčí o neskrývané brutalitě.

Blood Bowl 2

Blood Bowl 2 FOTO: Cyanide Studio

Začalo to společenskou hrou a vyvinulo se to v úspěšnou videohru, která nyní přichází s druhým dílem. Blood Bowl 2 má přinést americký fotbal, založený na podkladu tahových strategií, doprovázený humorem, úplatky rozhodčího, sportovními dovednostmi, ale hlavně pořádnou dávkou brutality.

V tomto duchu se také nese dnes sdílený launch trailer. S komentáři rozhodčích a neřízenou brutalitou je vám jasné, že hra nebude zanedbávat ani jednu z těchto položek a že se pokusí přinést pravý americký fotbal dle gusta Warhammerovských fanoušků.

Finální verze má přinést větší Blood Bowl, než kdy dříve, který bude založen na vylepšování a upravování vašeho týmu. Ve hře bude celkem osm ras, mezi nimiž budou lidé, skřeti, trpaslíci, skaveni, vznešení elfové, temní elfové, bojovníci Chaosu a Bretonniané, informovali o tom vývojáři ve své tiskové zprávě.

Blood Bowl 2 vyjde již zítra, 22. září, na PC, Xboxu One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Launch trailer na Blood Bowl 2 se netají brutalitou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.