Halo 5 se již nyní dočkalo unboxingu, u kterého byl přítomen i Josh Holmes

Halo 5: Guardians ještě ani nevyšlo a už jsme se dočkali jeho unboxingu. Ten samozřejmě neprováděli hráči, ale do spárů ho dostali Larry Hryb (znám také pod přezdívkou Major Nelson) a výkonný producent studia 343 Industries, Josh Holmes.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians FOTO: Reprofoto YouTube

Tak, jako každý správný velký titul, musí mít Halo 5: Guardians v zásobě pár pěkných sběratelských edicí. Ty nám, s více než měsíčním náskokem do vydání, představil Microsoft videem, ve kterém se Larry Hryb a Josh Holmes pustili do detailního popisu všech položek ve všech chystaných edicích.

Halo 5 bude mít celkem 3 edice, Regular Edition, Limited Edition a Limited Collector's Edition. Video obsahuje i popis některých speciálních hardwarových vychytávek a speciálního Xbox One bundlu.

Limited Edition sice není tou největší, ale i tak bude obsahovat úctyhodnou zásobu položek. Mezi nimi najdeme klasický steelbook, balíček, který bude obsahovat spisy o Fireteam Osiris (pod vedením Locka) a o Blue týmu (pod vedením Master Chiefa), Lockovi rozkazy a sošku Metal Earth Guardian. Také ale čtrnáctidenní členství do služby Xbox Live Gold, která vám umožní účastnit se online multiplayeru a kódy pro stažení všech dílů animované série Halo Reach, která bude vyprávět doplňkový příběh týkající se Master Chiefa. Nebudou chybět ani některé předměty do multiplayeru.

Limited Collector's Edition je o něco větší macek i přes fakt, že bude obsahovat pouze jednu věc navíc. Tou věcí je ale obří model Master Chiefa a Locka, kteří vedle sebe stojí v bojové připravenosti. Celý model bude magnetický, což umožní jeho úpravu, ať máme na mysli jeho oddělení kvůli umístění do knihovny či postavení Master Chiefa a Locka proti sobě. Edice bude zároveň obsahovat kód, který vám umožní si hru zahrát již 20. října.

img-responsive

Halo 5: Guardians | foto: Reprofoto YouTube

Závěrem nám představili i speciální Xbox One bundle na motivy Halo 5. Ten bude obsahovat celý obsah Limited Edition s kódem pro hraní již 20. října navíc. Celá konzole je vzhledově plně upravená na motivy Halo 5, včetně ovladače. Konzole bude mít také tři speciální zvuky navíc při zapínání, vypínání a vkládání CD a prostor 1 TB.

Ovladač bude možné koupit samostatně, včetně jednoho speciálního, který je inspirovaný Master Chiefem. Každý ovladač bude obsahovat pack, který bude obsahovat vizor pro customizaci vašich Sparťanů. Další hardwarovou vychytávkou jsou speciální sluchátka Astro A40.

Halo: 5 Guardians vyjde již 23. října exkluzivně na Xbox One. Dle vývojářů to bude dosud největší a nejlepší Halo.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Halo 5 se již nyní dočkalo unboxingu, u kterého byl přítomen i Josh Holmes

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.