Vychází Skyshine’s Bedlam. Postapo tahovka s nádhernou grafikou

Jak se nejlépe připravit na Fallout 4, který už je za rohem? Další hrou, kde hlavní roli hraje pustina, smrt a nebezpečí. Skyshine’s Bedlam je dostupný za cenu 20 eur ve standardní edici, za speciální deluxe edici se pak připlatí 5 eur.

Skyshine's Bedlam

Skyshine's Bedlam FOTO: Versus Evil

Svět Bedlamu byl zrozen inspirací v několika titulech z 80. let minulého století a spojením s hratelností posledních let. Kříží se tu tak filmy jako Mad Max, Heavy Metal, soudce Dredd s hrami FTL nebo XCOM. Inspirace na takovýchto místech by nemusela být vůbec špatná.

Hra je postavena na enginu hry Banner Saga, což určitě někteří poznali, protože i zde je krásná kreslená grafika a je to něco nového, protože z postapo her jsme většinou zvyklí na zašedlou, bledou, ponurou grafiku.

Narazíme na desítky postav, a také desítky hodin hraní. Úkolem hry je z pozice řidiče a zároveň záhadného mechanika převést bezpečně pasažéry přes pustinu do utopistického města Aztec City. Vývojáři slibují vysokou znovu hratelnost, kde by každá jízda měla být odlišná. Hra se dá pořídit na Steamu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vychází Skyshine’s Bedlam. Postapo tahovka s nádhernou grafikou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.