V novém gameplayi na Blood Bowl 2 se utkali skřeti a vznešení elfové

Do vydání Blood Bowl 2 už nezbývá ani týden, vývojáři se tedy snaží nalákat poslední zbytky hráčů na fantasy zápasy v americkém fotbale ve stylu Warhammeru. Tentokrát padl turnaj na dvojici skřeti vs vznešení elfové.

Blood Bowl 2

Blood Bowl 2 FOTO: Cyanide Studio

Zápas je to tedy ve velkém stylu. Zatímco se elfové snaží za pomoci dalekých hodů dostat míč co nejdříve na nepřátelské území, skřeti volí o něco ofenzivnější taktiku a snaží se postupující elfy brutálně zastavit.

Gameplay také svým tahovým stylem upomíná na kořeny Blood Bowl, sahající do roku 1987, kdy to byla pouze desková hra. Nyní, v roce 2015, je hra ve své digitální podobě mnohem brutálnější a nebojí se šetřit humorem. Kdo ví, třeba se dočkáme i počítačové hry Člověče, nezlob se.

Blood Bowl 2 vyjde 22. září na PC, Xbox One a PS4. Za předobjednávku dostanete i bonusový obsah v podobě exkluzivních frakcí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V novém gameplayi na Blood Bowl 2 se utkali skřeti a vznešení elfové

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends jako záchrana. Akcie EA po úspěchu nového battle royale titulu vzrostly na ceně

  2. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  3. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.