Krvavá bitva mezi trpaslíky a orky v 15 minutách záběrů z Total War: Warhammer

Do temného kouta, kde se v současné době schovává připravující se strategie od veteránů z Creative Assembly, zase jednou zasvítilo Slunce a my se tak dočkali nových gameplay záběrů. Hra trestuhodně nepojmenována Total Warhammer nám ukazuje, jak to dopadne, když se na bojišti setkají trpaslíci s orky.

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer FOTO: Creative Assembly

Creative Assembly konečně sebrali kuráž a ukázali svou novou nadějně vypadající strategii Total War: Warhammer v plné kráse. V 15 minutách se představují trpaslíci a orkové i některé novinky, které se v žádném Total Waru dosud neobjevily.

Trpaslíci jsou převážně defenzivní národ, který spoléhá hlavně na boj z dálky. Se svými kanóny, plamenomety a puškaři jsou schopní udělat i z velké masy goblinů hořící hromádku neštěstí během několika okamžiků. Když dojde na nejhorší a do formací si nakráčí třeba takový obr, ke slovu se dostanou sekery slayerů, trpasličích berserkerů.

Zelenokožci se naopak nějakou obranou příliš nezabývají, spoléhají na to, že jejich masivní počty dříve či později nepřátelské linie přetíží. Nepostrádají ale ani velice rychlou kavalérii v pavoučích jezdcích nebo těžkou pěchotu v trollech a obrech.

Novinkou jsou létající jednotky, které se mohou objevit v průběhu bitvy jako podpora. Video ukazuje v akci trpasličí gyrokoptéry, které jsou vyzbrojené jak kulomety, tak bombami, kterou mohou svrhnout na hlavy nebohých nepřátel. Stejně tak i bitvy pod zemí, v tomto případě v trpaslíky postaveném systému Underway, budu v sérii poprvé.

Ačkoli Total War: Warhammer už nyní vypadá více než k světu, v současné době ještě neznáme ani přibližné datum vydání. S jistotou se dá určit jen to, že tenhle rok už to nebude.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Krvavá bitva mezi trpaslíky a orky v 15 minutách záběrů z Total War: Warhammer

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.