K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Světový šampionát v League of Legends se odehraje v Evropě

Prosby všech evropských hráčů League of Legends byly vyslyšeny. Světový šampionát v oblíbené hře se poprvé uskuteční v Evropě, respektive v různých Evropských městech. Nejlepší světoví hráči League of Legends se do Evropy sjedou letos v říjnu, kdy se bude šampionát konat.

League of Legends World Championship 2014

League of Legends World Championship 2014 FOTO: Riot Games

„Nemůžeme se dočkat, až do Evropy přivezeme nejlepší League of Legends hráče světa. Evropa byla vždy domovem elektronického sportu, toho v League of Legends nevyjímaje. Máme zde profesionální ligu LCS, konalo se tu několik nezapomenutelných turnajů a akcí a hlavně je domovem pro mnoho talentovaných hráčů,“ stoji v tiskové zprávě Riot Games.

Bude se pokračovat ve stejném systému, který byl poprvé vyzkoušen v loňském roce, na posledním šampionátu. Skupiny, čtvrtfinále, semifinále a finále se bude konat pokaždé v jiném městě Evropy. Cílem je přivést takovou velkou akci do všech koutů Evropy, aby si lidé mohli okusit, jaké je to být na nejlepší akci v League of Legends na světě.

Prozatím nám Riot Games neprozradil více informací, je ještě příliš brzy. Nejsou potvrzená místa konání, čas a ani formát turnaje. O dalších nových zprávách ohledně šampionátu vás budeme informovat. Nyní jen můžeme doufat, že se dostane i na Prahu a budeme si moct vychutnat nejlepší League of Legends hráče na vlastní kůži.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Světový šampionát v League of Legends se odehraje v Evropě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

TOP5 informací, které musíte vědět, než koupíte The Crew 2

24.06.2018 18:07 The Crew 2 vychází už příští týden. Pojďme se tedy podívat na pět věcí, které musíte o této hře…

Všechny hry od Valve pořídíte za směšnou částku

24.06.2018 14:57 Toto se důvod, proč se všichni těší na slevy na Steamu.

Související:

Nejčtenější články

  1. CS:GO čeká velká změna

  2. Chcete si vydělat hraním? Máme pro vás skvělou práci!

  3. Rozjedete Cyberpunk 2077? HW specifikace už jsou venku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.