Světový šampionát v League of Legends se odehraje v Evropě

Prosby všech evropských hráčů League of Legends byly vyslyšeny. Světový šampionát v oblíbené hře se poprvé uskuteční v Evropě, respektive v různých Evropských městech. Nejlepší světoví hráči League of Legends se do Evropy sjedou letos v říjnu, kdy se bude šampionát konat.

League of Legends World Championship 2014

League of Legends World Championship 2014 FOTO: Riot Games

„Nemůžeme se dočkat, až do Evropy přivezeme nejlepší League of Legends hráče světa. Evropa byla vždy domovem elektronického sportu, toho v League of Legends nevyjímaje. Máme zde profesionální ligu LCS, konalo se tu několik nezapomenutelných turnajů a akcí a hlavně je domovem pro mnoho talentovaných hráčů,“ stoji v tiskové zprávě Riot Games.

Bude se pokračovat ve stejném systému, který byl poprvé vyzkoušen v loňském roce, na posledním šampionátu. Skupiny, čtvrtfinále, semifinále a finále se bude konat pokaždé v jiném městě Evropy. Cílem je přivést takovou velkou akci do všech koutů Evropy, aby si lidé mohli okusit, jaké je to být na nejlepší akci v League of Legends na světě.

Prozatím nám Riot Games neprozradil více informací, je ještě příliš brzy. Nejsou potvrzená místa konání, čas a ani formát turnaje. O dalších nových zprávách ohledně šampionátu vás budeme informovat. Nyní jen můžeme doufat, že se dostane i na Prahu a budeme si moct vychutnat nejlepší League of Legends hráče na vlastní kůži.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Světový šampionát v League of Legends se odehraje v Evropě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.