Světový šampionát v League of Legends se odehraje v Evropě

Prosby všech evropských hráčů League of Legends byly vyslyšeny. Světový šampionát v oblíbené hře se poprvé uskuteční v Evropě, respektive v různých Evropských městech. Nejlepší světoví hráči League of Legends se do Evropy sjedou letos v říjnu, kdy se bude šampionát konat.

League of Legends World Championship 2014

League of Legends World Championship 2014 FOTO: Riot Games

„Nemůžeme se dočkat, až do Evropy přivezeme nejlepší League of Legends hráče světa. Evropa byla vždy domovem elektronického sportu, toho v League of Legends nevyjímaje. Máme zde profesionální ligu LCS, konalo se tu několik nezapomenutelných turnajů a akcí a hlavně je domovem pro mnoho talentovaných hráčů,“ stoji v tiskové zprávě Riot Games.

Bude se pokračovat ve stejném systému, který byl poprvé vyzkoušen v loňském roce, na posledním šampionátu. Skupiny, čtvrtfinále, semifinále a finále se bude konat pokaždé v jiném městě Evropy. Cílem je přivést takovou velkou akci do všech koutů Evropy, aby si lidé mohli okusit, jaké je to být na nejlepší akci v League of Legends na světě.

Prozatím nám Riot Games neprozradil více informací, je ještě příliš brzy. Nejsou potvrzená místa konání, čas a ani formát turnaje. O dalších nových zprávách ohledně šampionátu vás budeme informovat. Nyní jen můžeme doufat, že se dostane i na Prahu a budeme si moct vychutnat nejlepší League of Legends hráče na vlastní kůži.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Světový šampionát v League of Legends se odehraje v Evropě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte 2D psychologickou hororovou hru zcela zdarma

23.01.2019 21:08 Pokud nemáte co hrát, máme pro vás tip, jak rozšířit svoji knihovničku o další zajímavý kousek.

Herní nebe za rohem: Ty nejlepší hry, které vyjdou v prvním čtvrtletí 2019

23.01.2019 20:13 Je tu nový rok a společně s ním přichází i nálož v podobě nových her. Pojďme si představit ty,…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. Nekompromisní grafický výkon za nízkou cenu? Ten má nabídnout GTX 1660 Ti

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.