Během uzavřeného beta testu strávili hráči v Might & Magic Heroes: VII celkem 230 000 hodin

Vydání plné verze nejnovějšího dílu ze série Might & Magic se kvapem blíží. Statistiky z beta testování dokazují, že novinka nezůstává pozadu za svými předchůdci a má nakročeno k velmi úspěšnému vydání.

Might and Magic Heroes VII

Might and Magic Heroes VII FOTO: Ubisoft Entertainment

V uzavřeném beta testování, které probíhalo po 12 dní, si kromě naší redakce tuto novinku vyzkoušely další desítky tisíc hráčů. Ti vybojovali více než 9 milionů bitev a všichni společně nahráli přes 230 000 hodin herního času. Přestože herní zážitek z limitovaného obsahu betaverze byl kladný, přeci jen jsme si mohli vyzkoušet jen 4 z 6 frakcí, které budou ve hře při vydání: Haven, Academy, Dungeon a Sylvan. Hráči měli jakožto členové Shadow Council možnost hlasovat pro dvě frakce, které chtějí, kromě původních dvou frakcí z prvního testovacího kola, hrát během druhé beta fáze. Hlasování s přehledem vyhrály národy Sylvan a Dungeon. Přehled informací a statistiky z posledního beta testování najdete na oficiálních stránkách hry.

Na vývoji Might & Magic Heroes VII pracují Limbic Entertainment, tým oddaných fanoušků světa Might & Magic, který se zavázal respektovat dlouholeté tradice a především názor hráčů. Tento přístup nemůže vyústit v nic jiného, než vtahující gameplay, který kombinuje to nejlepší ze světa Might and Magic. 

Kromě single player kampaně a hrám proti vyspělé AI si můžete zahrát s přáteli i cizinci v lokálním či online multiplayeru. Boje probíhají na starém známém taktickém poli, kde máte přehled nad všemi jednotkami na herní ploše a hrdinové v nich nyní hrají daleko větší roli. Každá oblast, do které se se svým hrdinou vydáte, nabízí odlišné prostředí i počasí, aby žádná z bitev nebyla stejná. Procedurálně generovaný obsah map i možnost zahrát si online slibují zábavu na dlouhé večery a jak tvrdí Ubisoft, hraní vás bude bavit i po stovkách odehraných hodin.

Hráči po celém světě si budou moci celou krásu Might and Magic Heroes VII vychutnat přesně za týden, v úterý 29. září. Ubisoft cílí na fanoušky Heroes komunity a hru vydává v tradiční, jediné verzi pro Windows PC. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Během uzavřeného beta testu strávili hráči v Might & Magic Heroes: VII celkem 230 000 hodin

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.