Během uzavřeného beta testu strávili hráči v Might & Magic Heroes: VII celkem 230 000 hodin

Vydání plné verze nejnovějšího dílu ze série Might & Magic se kvapem blíží. Statistiky z beta testování dokazují, že novinka nezůstává pozadu za svými předchůdci a má nakročeno k velmi úspěšnému vydání.

Might and Magic Heroes VII

Might and Magic Heroes VII FOTO: Ubisoft Entertainment

V uzavřeném beta testování, které probíhalo po 12 dní, si kromě naší redakce tuto novinku vyzkoušely další desítky tisíc hráčů. Ti vybojovali více než 9 milionů bitev a všichni společně nahráli přes 230 000 hodin herního času. Přestože herní zážitek z limitovaného obsahu betaverze byl kladný, přeci jen jsme si mohli vyzkoušet jen 4 z 6 frakcí, které budou ve hře při vydání: Haven, Academy, Dungeon a Sylvan. Hráči měli jakožto členové Shadow Council možnost hlasovat pro dvě frakce, které chtějí, kromě původních dvou frakcí z prvního testovacího kola, hrát během druhé beta fáze. Hlasování s přehledem vyhrály národy Sylvan a Dungeon. Přehled informací a statistiky z posledního beta testování najdete na oficiálních stránkách hry.

Na vývoji Might & Magic Heroes VII pracují Limbic Entertainment, tým oddaných fanoušků světa Might & Magic, který se zavázal respektovat dlouholeté tradice a především názor hráčů. Tento přístup nemůže vyústit v nic jiného, než vtahující gameplay, který kombinuje to nejlepší ze světa Might and Magic. 

Kromě single player kampaně a hrám proti vyspělé AI si můžete zahrát s přáteli i cizinci v lokálním či online multiplayeru. Boje probíhají na starém známém taktickém poli, kde máte přehled nad všemi jednotkami na herní ploše a hrdinové v nich nyní hrají daleko větší roli. Každá oblast, do které se se svým hrdinou vydáte, nabízí odlišné prostředí i počasí, aby žádná z bitev nebyla stejná. Procedurálně generovaný obsah map i možnost zahrát si online slibují zábavu na dlouhé večery a jak tvrdí Ubisoft, hraní vás bude bavit i po stovkách odehraných hodin.

Hráči po celém světě si budou moci celou krásu Might and Magic Heroes VII vychutnat přesně za týden, v úterý 29. září. Ubisoft cílí na fanoušky Heroes komunity a hru vydává v tradiční, jediné verzi pro Windows PC. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Během uzavřeného beta testu strávili hráči v Might & Magic Heroes: VII celkem 230 000 hodin

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte 2D psychologickou hororovou hru zcela zdarma

23.01.2019 21:08 Pokud nemáte co hrát, máme pro vás tip, jak rozšířit svoji knihovničku o další zajímavý kousek.

Herní nebe za rohem: Ty nejlepší hry, které vyjdou v prvním čtvrtletí 2019

23.01.2019 20:13 Je tu nový rok a společně s ním přichází i nálož v podobě nových her. Pojďme si představit ty,…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. Nekompromisní grafický výkon za nízkou cenu? Ten má nabídnout GTX 1660 Ti

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.