Svět Dishonored 2 bude podobný jižní Evropě

Datum vydání Dishonored 2 je v nedohlednu a moc se toho o hře neví ani z informační stránky. Až na pár maličkostí nám celý obsah hry zůstává utajen, což budí mnohé internetové diskuze. Bethesda přeci občas zareaguje a něco málo nám odhalí.

Dishonored 2

Dishonored 2 FOTO: Reprofoto YouTube

Není to dlouho, co bylo zveřejněno video z E3, ve kterém Harvey Smith odhalil některá tajemství ze sdíleného traileru. Nyní nám Bethesda odhalila nové video, opět z E3, ve kterém opět účinkuje Harvey Smith. Tentokrát je ale diskuze zaměřena na herní svět a nechybí ani mírné odkazy na příběh.

Hned ze začátku diskuze upomíná Harvey Smith na to, že se chtějí vyhnout spoilerům. Přesto odhalil, že se ve hře stane jistý incident, který přihodí, že se z Corva a Emily stanou psanci. Vy kvůli tomu budete muset utéct z Dunwallu a zamířit na nejjižnější město impéria, Karnacu.

Karnaca je nazývána klenotem jihu a na rozdíl od Dunwallu se zde setkáte s mnohem teplejším klimatem. Zatímco Dunwall by se dal přirovnat ke Skotsku či Anglii, tak Karnaka se spíše podobá Řecku, Španělsku nebo Itálii. Dokonce zde nebudou chybět ani pláže, na kterých budou lidé odpočívat.

Velkou změnou v herním světě bude nová podoba nákazy. Zatímco v minulém díle se hlavním zdrojem nákazy staly krysy, tak nyní to budou krvavé mouchy. Velkým činitelem jejího šíření budete i vy. Pokud bude hodně mrtvých, bude se nákaza rychleji šířit než v případě, že bude úmrtnost mizivá. V případě zabíjení je také možno šíření nákazy omezit schováváním mrtvých těl na místa, kde je mouchy neobjeví. Mouchy budou, tak jako krysy, chtít zabít i vás. Pokud však kolem nich potichu projdete, aniž byste je rušili, můžete případnému útoku zamezit.

Datum vydání Dishonored 2 nebylo odhaleno, ale stane se tak pravděpodobně v průběhu příštího roku a to na PC, Xbox One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Svět Dishonored 2 bude podobný jižní Evropě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.