Assassin's Creed Syndicate představuje Jacka Rozparovače

Assassin's Creed Syndicate ještě ani nevyšel a Ubisoft do nás vtlouká nové informace o chystaném DLC. To ale nezní vůbec špatně a bude se týkat jedné z nejtypičtějších postav viktoriánské Anglie – Jacka Rozparovače.

Assassin's Creed Syndicate

Assassin's Creed Syndicate FOTO: Ubisoft Entertainment

Jack Rozparovač je světově známá postava tím, že masivně vraždil prostitutky v roce 1888 ve Whitechapelu. V tomto DLC se však nechopíte postavy jednoho z nejznámějších historických vrahů, ale budete pomáhat inspektorovi Fredericku Abberline ze Scotland Yardu v jeho dopadení, informoval o tom Ubisoft ve svém blogu.

DLC bude stažitelné samostatně, zároveň ale bude součástí season passu. V tom se objeví také The Last Maharaja mise, která bude kompletně v noci. Součástí budou i dva vysokoúrovňové sety armoru, předmětů, zbraní a  XP boost.

Assassin's Creed Syndicate vyjde 23. října na Xbox One a PS4. Na PC vyjde také, ale až 19. listopadu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin's Creed Syndicate představuje Jacka Rozparovače

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.