Druhá sezóna Hearthstone turnaje středních škol startuje

A je větší a lepší. Zatímco první sezóna se konala pouze pro školy v Českolipském okrese, druhý ročník turnaje nyní zve k účasti celý Liberecký kraj, konkrétně okresy Česká Lípa, Liberec, Jablonec nad Nisou a Semily.

Hearthstone Turnaj Středních Škol

Hearthstone Turnaj Středních Škol FOTO: Lukáš Vobecký

Po úspěšném loňském ročníku se i letos v září spouští akce s názvem Hearthstone Turnaj Středních škol. V období od října do prosince 2015 proběhnou školní kola turnajů, v prosinci až lednu se jejich vítězi utkají ve finále okresních kol a v únoru se pak nejlepší z nich pokusí získat titul vítěze druhé sezóny HTSS. Školní i okresní kola probíhají samostatně pro každý okres, vyvrcholením turnaje je pak společné krajské finále.

Celkový vítěz získá kromě titulu šampiona 2. sezóny Hearthstone Turnaje Středních Škol i herní křeslo DX Racer a to nejen pro sebe, ale i pro vybraného zástupce vedení školy. Typ i branding nového luxusního posezení si výherce bude moci vybrat z celkové nabídky DX Raceru.

V příštím roce ambiciózní akce povýší na celorepublikovou úroveň a vítěz nadcházející sezóny se tak bude muset utkat nejen s nejlepšími ve svém kraji. Letos se bude bojovat o tituly nejlepšího okresu, školy a hráče, v příštím roce přibude i titul nejlepšího kraje.

Že to organizátoři s HTSS myslí vážne dokazuje fakt, že novým mediálním partnerem projektu je i televize Prima COOL. Lukáš Jump Vobecký, který za celým projektem stojí, říká: "Nová sezóna HTSS toho nabídne nyní mnohem více. Rozšiřujeme soutěž do celého Libereckého kraje a stojí za námi noví a silní partneři, díky kterým se mohou nejlepší studenti těšit na opravdu super ceny. Popularity HTSS si všimla také více média, kde pozici hlavního partnera nyní zaujala Prima Cool, která bude o HTSS nejenom psát, ale těšit se můžeme i na videa z proběhlých turnajů a možná i vstupy v TV."

Pokud máte zájem se do Hearthstone turnaje středních škol přihlásit, můžete tak učinit na této stránce

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Druhá sezóna Hearthstone turnaje středních škol startuje

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.