Druhá sezóna Hearthstone turnaje středních škol startuje

A je větší a lepší. Zatímco první sezóna se konala pouze pro školy v Českolipském okrese, druhý ročník turnaje nyní zve k účasti celý Liberecký kraj, konkrétně okresy Česká Lípa, Liberec, Jablonec nad Nisou a Semily.

Hearthstone Turnaj Středních Škol

Hearthstone Turnaj Středních Škol FOTO: Lukáš Vobecký

Po úspěšném loňském ročníku se i letos v září spouští akce s názvem Hearthstone Turnaj Středních škol. V období od října do prosince 2015 proběhnou školní kola turnajů, v prosinci až lednu se jejich vítězi utkají ve finále okresních kol a v únoru se pak nejlepší z nich pokusí získat titul vítěze druhé sezóny HTSS. Školní i okresní kola probíhají samostatně pro každý okres, vyvrcholením turnaje je pak společné krajské finále.

Celkový vítěz získá kromě titulu šampiona 2. sezóny Hearthstone Turnaje Středních Škol i herní křeslo DX Racer a to nejen pro sebe, ale i pro vybraného zástupce vedení školy. Typ i branding nového luxusního posezení si výherce bude moci vybrat z celkové nabídky DX Raceru.

V příštím roce ambiciózní akce povýší na celorepublikovou úroveň a vítěz nadcházející sezóny se tak bude muset utkat nejen s nejlepšími ve svém kraji. Letos se bude bojovat o tituly nejlepšího okresu, školy a hráče, v příštím roce přibude i titul nejlepšího kraje.

Že to organizátoři s HTSS myslí vážne dokazuje fakt, že novým mediálním partnerem projektu je i televize Prima COOL. Lukáš Jump Vobecký, který za celým projektem stojí, říká: "Nová sezóna HTSS toho nabídne nyní mnohem více. Rozšiřujeme soutěž do celého Libereckého kraje a stojí za námi noví a silní partneři, díky kterým se mohou nejlepší studenti těšit na opravdu super ceny. Popularity HTSS si všimla také více média, kde pozici hlavního partnera nyní zaujala Prima Cool, která bude o HTSS nejenom psát, ale těšit se můžeme i na videa z proběhlých turnajů a možná i vstupy v TV."

Pokud máte zájem se do Hearthstone turnaje středních škol přihlásit, můžete tak učinit na této stránce

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Druhá sezóna Hearthstone turnaje středních škol startuje

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.