Nový trailer na For Honor prezentuje samurajské bojové umění

Ubisoft na letošní E3 pořádně zazářil a představil mnoho pěkných titulů. Jedním z nich je i středověká mlátička For Honor, která se připomněla v novém traileru, zaměřujícím se na samurajského válečníka.

For Honor

For Honor FOTO: Ubisoft Entertainment

Ve For Honor budete mít možnost hrát za vikingy, rytíře a samuraje, přičemž tito všichni se, nehledě na historickou skutečnost, mezi sebou pořádně pomlátí. Vývojáře ze studia Ubisoft Montreal napadlo, že před bojem je dobré se s jednotlivými bojovníky více seznámit. Proto uvolnili video, ve kterém se dozvíte základní charakteristiky samurajského bojovníka.

Ten, dle videa, bude zkušený válečník, zaměřující se na rychlost a ohebnost. Pro tyto účely bude v rukách třímat katanu a tělo si bude chránit dřevěnou a koženou zbrojí. V boji využije také vrhací dýky kunai, otrávené ostří či povel k vystřelení bouře šípů.

For Honor prozatím nemá známé datum vydání, ví se ale, že vyjde na PC, Xbox One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový trailer na For Honor prezentuje samurajské bojové umění

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.