V jednom videu se utkaly všechny slavné herní i filmové zbraně

Představovali jste si někdy, jaké by to bylo, vyzkoušet si v jedné hře zbraně z Halo, Gears of War, Minecraftu, Star Wars či Harryho Pottera? Pokud ano, tak jste si představovali to samé, co členové youtubové skupiny CorridorDigital, kteří se však rozhodli své myšlenky prezentovat v tříminutovém videu.

Ultimate Gun Game

Ultimate Gun Game FOTO: Reprofoto YouTube

Pokud vám název CorridorDigital něco říká, tak to může být tím, že celkem nedávno ohromili celý internet svým videem Real GTA. Tato skupina, specializující se zejména na herní parodie, má na svém kontě již desítky videí a odebírá jí více než tři a půl milionu lidí.

Své nové video, Ultimate Gun Game, se rozhodli věnovat „otestování“ všech v dnešní době známějších herních a filmových zbraní. Video je natočeno ve stylu postupného vylepšování dle počtu zabitých nepřátel, kdy se z klasických střelných zbraniček dostanete na děla typu AR pušky z Halo, těžkého kulometu z Team Fortress 2, Lanceru z Gears of War, také ale ohnivé květiny z Maria, kouzelné hůlky z Harryho Pottera či laserového meče ze Star Wars.

Celé video je přitom věrné své herní inspiraci a obrazovku vám nejen zdobí herní HUD, ale jednotliví účinkující jsou svým pohybem zcela věrní herním postavám. K uvěřitelnosti přispívají i detaily, jako přehazování zbraní v rukách či souboj mezi červeným a modrým týmem.

Pokud vás video zaujalo, tak mohu skupinu CorridorDigital jen doporučit. Nejen z důvodu, že kvalita jejich videí dosahuje bezesporu vysoké úrovně, ale také proto, že videohry sami znají a mnohdy vás svých herním postřehem skutečně pobaví.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V jednom videu se utkaly všechny slavné herní i filmové zbraně

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

19.09.2018 20:14 Právě vyšlo nové DLC pro povedenou strategii Frostpunk.

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Související:

Nejčtenější články

  1. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  2. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  3. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

  4. Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.