Need For Speed řadí neutrál, na PC dorazí až na jaře

Na PC verzi už několikátého rebootu Need For Speed série si budeme muset počkat o něco déle. Vývojáři se rozhodli upřednostnit vylepšení technické stránky hry před jednotným datem vydání pro všechny platformy.

Need for Speed

Need for Speed FOTO: EA

Odložení nového dílu ze slavné závodní série oznámili vývojáři z Ghost Games na oficiálním blogu hry. Ghost Games se podle svých slov při vývoji tentokrát snaží více naslouchat komunitě. Když tedy vyšlo najevo, jak velkou prioritou pro PC komunitu je odemknutý frame rate, rozhodli se datum vydání pro jistotu odložit.

Ačkoli se to může zdát jako přehnaný důvod pro odsunutí hry až na jaro příštího roku, předchozí díl z dílny Ghost Games napovídá přesný opak. Need For Speed: Rivals po svém vydání rychle stalo „senzací“, když se ukázalo, že při vynucení 60 FPS hra běží dvakrát rychleji, než vývojáři původně zamýšleli. Řešení tak může být trochu záludnější a studio by se jistě rádo vyvarovalo podobně komického fiaska.

Odložení se nijak nedotkne data vydání pro Xbox One a PS4 by Need For Speed mělo stále dorazit 3. listopadu. Všechen obsah, který potom Ghost Games pro konzolové verze vytvoří, budou mít PC hráči k dispozici už od prvního dne.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Need For Speed řadí neutrál, na PC dorazí až na jaře

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

  2. Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

  3. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.