StarCraft II: Legacy of the Void vychází 10. listopadu

Závěrečný díl trilogie real time strategie StarCraft II hráčům představí dlouho očekávanou protosskou kampaň. Podívejte se na nově zveřejněné úvodní video.

Starcraft II: Legacy of the Void

Starcraft II: Legacy of the Void FOTO: Blizzard Entertainment

Protosská armáda se připravuje do bitvy a odpočítává čas do doby, kdy znovu získá navládu nad svým domovem - planetou Aiur. Blizzard Entertainment v tiskové zprávě oznámil, že StarCraft II: Legacy of the Void se na pulty obchodů dostane již 10. listopadu. V posledním díle rozsáhlého příběhu si hráči zahrají za legendární protossovské hrdiny jako Artanis a Zeratul, jejichž jedinou nadějí je sjednocení protossů a následné znovuzískání jejich domovské planety.

Datum  vydání The Legacy of the Void bylo poprvé odhaleno během finále třetí sezóny StarCraft II World Championship, které bylo živě streamováno z polského Krakowa. Účastníci a diváci také byli svědky premiérové ukázky úvodního videa z tohoto herního titulu. Nyní se na video můžete podívat i na youtube. 

StarCraft II: Legacy of the Void je napínavým vyvrcholením oceňované science fiction ságy, která započala vydáním originálního StarCraftu v roce 1998. V nové rozšiřující protosské kampani hráči převezmou velení nad Spear of Adun — velkolepou protosskou vesmírnou lodí, která dokáže i ze strategického odstupu zvrátit výsledek bitvy. Kromě osudu protosské rasy, která leží v jejich rukou, budou hráči svědky osudu terranského hrdiny Jima Raynora a Sarrah Kerriganové, zergské Queen of Blades.

“Legacy of the Void přináší epické rozuzlení příběhu, na kterém pracujeme více než 17 let,” říká Mike Morhaime, CEO a spoluzakladatel Blizzard Entertainment. “Přináší také velké změny pro real time gameplay StarCraftu II, nové jednotky, automatizované turnaje, kooperativní herní režim a další. Nemůžeme se dočkat, až toto všechno hráči v listopadu okusí.”

Epický příběh single playeru, nové kooperativní módy a intenzivní multiplayerový gameplay dohromady vytváří typický StarCraftovský zážitek, ke kterému se i po letech rádi vrátíte. StarCraft II: Legacy of the Void si můžete předobjednat na battle netu za 39,99 $ ve standardní, nebo za 59,99 $ v digitální deluxe edici. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: StarCraft II: Legacy of the Void vychází 10. listopadu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.