Český youtuber se dostal do League of Legends. Ve hře má předmět se svým jménem

Něco neuvěřitelného se povedlo českému youtuberovi Sterakdarymu. Využil toho, že začal hrát League of Legends v roce 2011, kdy dokázal nabrat velké množství lidí na svůj náborový odkaz. O pár let později se mu Riot odměnil vlastním předmětem ve hře.

League of Legends

League of Legends FOTO: Riot Games

Před několika lety, kdy ještě nebylo League of Legends tak rozšířené jako nyní, mělo odlišný systém pro nabírání přátel. Existovaly mnohem exkluzivnější odměny, než které jsou v nynějším systému. Namátkově třeba jméno v síni slávy v kancelářích Riotu, neomezený účet s veškerým obsahem v LoL, nebo za deset tisíc nabraných lidí, kompletně zaplacená cesta do kanceláří Riotu s možností vytvořit nového hrdinu společně s vývojáři.

Sterakdary dosáhl na třetí nejvyšší metu, tisíc nasbíraných lidí, což se nepovede jen tak někomu, navíc v našem malém Česku to bylo téměř nemožné. Ale nakonec se povedlo a Sterakdary se zařadil po bok takových osobností internetu jako Athene nebo TotalBiscuit, kteří mají také v League of Legends předmět z vlastním předmětem.

Celý název předmětu je Sterak’s Gage a nositeli přidává 500 životů, 25% k základnímu útoku a speciální mechaniku, která se aktivuje, pokud hráč dostane během pěti sekund zranění za 400 až 1800 životů. Poté se zapne „Sterakova zuřivost.“ Hráč se zvětší, přidá se mu dalších 25% k základnímu poškození a aktivuje se štít, který je vypočítán z jeho zdraví.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Český youtuber se dostal do League of Legends. Ve hře má předmět se svým jménem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.