Český youtuber se dostal do League of Legends. Ve hře má předmět se svým jménem

Něco neuvěřitelného se povedlo českému youtuberovi Sterakdarymu. Využil toho, že začal hrát League of Legends v roce 2011, kdy dokázal nabrat velké množství lidí na svůj náborový odkaz. O pár let později se mu Riot odměnil vlastním předmětem ve hře.

League of Legends

League of Legends FOTO: Riot Games

Před několika lety, kdy ještě nebylo League of Legends tak rozšířené jako nyní, mělo odlišný systém pro nabírání přátel. Existovaly mnohem exkluzivnější odměny, než které jsou v nynějším systému. Namátkově třeba jméno v síni slávy v kancelářích Riotu, neomezený účet s veškerým obsahem v LoL, nebo za deset tisíc nabraných lidí, kompletně zaplacená cesta do kanceláří Riotu s možností vytvořit nového hrdinu společně s vývojáři.

Sterakdary dosáhl na třetí nejvyšší metu, tisíc nasbíraných lidí, což se nepovede jen tak někomu, navíc v našem malém Česku to bylo téměř nemožné. Ale nakonec se povedlo a Sterakdary se zařadil po bok takových osobností internetu jako Athene nebo TotalBiscuit, kteří mají také v League of Legends předmět z vlastním předmětem.

Celý název předmětu je Sterak’s Gage a nositeli přidává 500 životů, 25% k základnímu útoku a speciální mechaniku, která se aktivuje, pokud hráč dostane během pěti sekund zranění za 400 až 1800 životů. Poté se zapne „Sterakova zuřivost.“ Hráč se zvětší, přidá se mu dalších 25% k základnímu poškození a aktivuje se štít, který je vypočítán z jeho zdraví.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Český youtuber se dostal do League of Legends. Ve hře má předmět se svým jménem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.