Někteří hráči již Blood Bowl 2 hrají a vy můžete také

Americký fotbal ve světě Warhammer, Blood Bowl 2, vyjde až za pár dní. Někteří hráči na PC ho přesto hrají již nyní a vy se k nim můžete přidat.

Blood Bowl 2

Blood Bowl 2 FOTO: Cyanide Studio

Nejedná se však o hraní plné hry, ale multiplayerové bety. Do té se může přidat každý hráč, který si hru předobjedná na Steamu. Jedná se v podstatě o PC exkluzivní bonus, přičemž PC hráči se dočkají i další bonusové možnosti za předobjednávku. Konzolisti na Xboxu One dostanou za předobjednávku bonusovou rasu Wood Elves, na PS4 zase rasu Lizardmen – PC hráči si budou moci vybrat, jaká rasa se jim více líbí (ale jen v případě digitální verze). Informovali o tom vývojáři ve své tiskové zprávě.

Multiplayerová beta přitom není vůbec špatným bonusem. Již nyní nabízí možnost utkat se jak s jinými hráči, tak s Al. Nechybí zde ani sestavování a vylepšování vlastního teamu s tím, že veškerý pokrok z bety bude zachován. Beta ale přesto nemá veškerý obsah z plné hry a obsahuje například jen 4 rasy (lidé, skřeti, skaveni a trpaslíci) s tím, že zbylé budou dodány v den vydání. Jednou z těch ras budou i Bretonni, kteří se prezentovali v novém gameplay videu.

V tom si, mimo zatím nehratelné rasy, můžete prohlédnout hru v celé její brutalitě a divokosti. Nechybí tedy krvavé knockoutování či udupání soupeře.

Blood Bowl 2 vyjde 22. září na PC, Xboxu One a PS4. První Blood Bowl se objevil již v roce 1987, jakožto desková hra.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Někteří hráči již Blood Bowl 2 hrají a vy můžete také

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.