Armored Warfare představuje novou mapu The Lost Island

Obsidian Entertainment připravil pro své tanky v Armored Warfare novou mapu, The Lost Island. Vyzkoušet si ji můžete v Early Access fázi testování.

Armored Warfare

Armored Warfare FOTO: Obsidian Entertainment

Roku 2030 se svět vzpamatová z politických otřesů a ekonomické krize, způsobené převraty předešlých dvou dekád. Přírodní zdroje se se stávají více a více ceněnými a světové velmoci zaměřují svou pozornost na doposud nedotčené oblasti, jako jsou malé ostrovy v Pacifiku. Střety mezi privátními armádními společnostmi jsou zde na denním pořádku, ať už se jedná o souboje jednotlivých komand, nebo plnohodnotné bitvy válečných lodí, nevídané od dob druhé světové války.

Bezejmenný ostrov, ztracený v temných vodách rozlehlých oceánů, se jakožto jedno z mála míst, kam lze v oblasti tisícovek čtverečních mil vody vkročit suchou nohou, v nedávné době stal důležitou strategickou lokací. Několik soukromých armádních firem, podporovaných zámožnými sponzory, se na ostrově pokouší získat základnu a nadobro z něj vypudit opoziční vojska.

Pobřeží ostrova je lemováno vraky lodí a obě strany rozmisťují své pozemní jednotky s cílem ovládnout tento malý kus skály. Seznam obětí se rozrůstá a počet vozidel, která se přidávají k němým svědkům minulých bitev, roste s každou hodinou. Přes to všechno představuje příslib zisků lukrativních kontraktů pokušení, kterému prostě nelze odolat.

img-responsive

The Lost Island mapa pro Armored Warfare | foto: Obsidian Entertainment

 

Cesta v modře vyznačené oblasti je vhodná pro rychlejší vozidla, jako AFV a lehké tanky. Otevřené prostory nahrávají rychlým výpadům z boku do centrální oblasti ostrova, ale také poskytují tankům příležitost zlikvidovat svůj cíl z velké vzdálenosti.

Centrální zelená oblast je malá startovací dráha v havarijním stavu, která nyní nabízí alespoň nějakou ochranu. Výhodu poskytne těžkým útočným vozům k útoku jak ze sevveru, tak z jihu.

Červená oblast na východě sestává z několika malých ostrůvků s přístupem z mělčiny, která je spojuje. Útočná vozidla se musí obezřetně krýt, aby mohlanepřátelské jednotky svým výpadem překvapit.

Mapu The Lost Island si můžete zahrát v Early Access 5 fázi Armored Warfare testování.

Témata: Armored Warfare
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Armored Warfare představuje novou mapu The Lost Island

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.